Selena Gomez uczyła się "przebaczać tym, którzy ją zranili". Mowa o Justine Bieberze?

2019-11-12 13:59 kp
Selena Gomez
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Selena Gomez wróciła do muzyki z wielkim hukiem, publikując w sieci pod koniec października singiel Lose You To Love Me. W internecie zawrzało, bo piosenka bez najmniejszych wątpliwości opowiada o zakończonym związku wokalistki z Justinem Bieberem. Od tamtego momentu Sel chętnie mówi o swoich uczuciach.

Fani Seleny Gomez są spragnieni wszelkich informacji o swojej idolce. Gwiazda ma za sobą trudne lata, podczas których nie tylko walczyła z chorobą, ale i przeżywała sporo w życiu osobistym - od związku z The Weekndem, aż do ostatecznego rozstania z Justinem Bieberem. Swoje uczucia związane z tym ostatnim wokalistka zamieściła w nowym singlu Lose You To Love Me, którym poruszyła serca swoich wielbicieli z całego świata.

Dziś Selena Gomez już oficjalnie przygotowuje się do wydania nowej płyty, a ponieważ ma to być bardzo osobisty krążek, Sel nie unika opowiadania o swoim życiu w wywiadach. Tym razem po raz kolejny wyraźnie odniosła się do Justina Biebera...

Selena Gomez o wybaczaniu

Podczas ostatniego wywiadu Selena Gomez przyznała, że długo uczyła się myśleć pozytywnie o tych, przez których w jakimś sensie cierpiała. Gwiazda nie ukrywała ostatnio, że to dla niej obecnie jedna z najważniejszych kwestii - by pozbyć się złych emocji.

Największa lekcja, jakiej się nauczyłam, bo wybaczać ludziom, którzy najbardziej mnie zranili. By dalej ich rozumieć i mieć dla ludzi współczucie.

- wyznała.

Trudno nie odnieść wrażenia, że Selena Gomez mówi tu o Justinie Bieberze - w Lose You To Love Me gwiazda śpiewała o tym, jak ukochany "wymienił ją w dwa miesiące", nawiązując do szybkiego romansu Biebera z Hailey Baldwin. Selena nie ukrywała w tekście piosenki, że długo cierpiała po rozstaniu.

Myślicie, że Justin Bieber śledzi jej najnowsze poczynania?

NAJNOWSZE