Selena Gomez

i

Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News Selena Gomez ma nowego partnera.

Nowa miłość

Selena Gomez ponownie zakochana! Kim jest jej nowy partner?

2023-12-08 11:47

Selena Gomez jest w nowym związku! Piosenkarka i aktorka potwierdziła w social mediach, że jest zakochana. Jej nowym wybrankiem jest muzyk, z którym współpracowała już kilka lat temu. Mężczyzna ma także piosenkę z... Justinem Bieberem! Kim jest piosenkarz, który zdobył serce byłej gwiazdy Disneya?

Selena Gomez jest w nowym związku. Informację tę przekazały amerykańskie media, jednak na oficjalne potwierdzenie przez samą artystkę nie trzeba było długo czekać. Choć na Instagramie gwiazdy nie pojawił się żaden oficjalny komunikat, Selena skomentowała posty fanowskich stron. - On jest najlepszą rzeczą, jakie kiedykolwiek mi się przydarzyła. On jest lepszy niż ktokolwiek, z kim kiedykolwiek byłam - napisała w odpowiedzi na komentarz na Instagramie. Na temat nowej relacji Gomez wypowiedział się też jej menedżer, który w rozmowie z mediami powiedział, że "Selena jest teraz w bardzo dobrym miejscu". Kim jest mężczyzna, który ją uszczęśliwił?

Selena Gomez wyśle darowizny do Gazy. Gwiazda opublikowała komunikat

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Kim jest nowy partner Seleny Gomez?

Nową miłością Seleny Gomez jest Benny Blanco. Podobnie jak ona, jest muzykiem. Poznali się w 2019 roku, kiedy razem z Tainym i J Balvinem nagrali utwór Can't Get Enough. Benny Blanco to artysta, który tworzy muzykę z pogranicza popu i hip-hopu. Współpracował z takimi gwiazdami jak Justin Bieber, Calvin Harris, Halsey, Khalid i Brendon Urie z zespołu Panic! At The Disco.

Selena Gomez - związki

Życie uczuciowe Seleny Gomez od lat jest komentowane w międzynarodowej prasie. Związek z Bennym Blanco to już jej piąty medialny związek. Wcześniej spotykała się z takimi gwiazdami jak Nick Jonas, Taylor Lautner, Justin Bieber i The Weeknd.