Selena Gomez pokazała pazury w bójce z Aaronem Dominguezem! ZOBACZCIE ZDJĘCIA

2021-02-25 14:09 mm

Selena Gomez daje z siebie wszystko na planie nowego serialu. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia, na których widzimy między innymi, jak powstawała scena bójki aktorki z kolegą z planu. Wiedzieliście, że Selena Gomez jest aż tak waleczna?

Selena Gomez kontynuuje pracę na planie swojego nowego serialu "Only Murders in the Building". Praca nad kolejnymi odcinkami komedii wre. Steve Martin i jego ekipa zabrali się ostatnio za jedną z trudniejszych scen. Selena Gomez miała niełatwe zadanie - musiała pobić się na ulicy z kolegą z planu.

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia, na których widzimy, jak powstawała scena bójki Seleny Gomez i Aarona Domingueza. Na jednej z fotek aktorka siedzi na powalonym na ziemię aktorze. Na kolejnych zdjęciach możemy podziwiać jej zaciekłą minę. Zawsze wiedzieliśmy, że waleczna z niej dziewczyna, ale chyba nigdy nie traktowaliśmy tego tak dosłownie...

Najnowsze fotki z planu serialu "Only Murders in the Building" znajdziecie poniżej.

Reżyserem serialu "Only Murders in the Building" jest znany aktor komediowy Steve Martin, który także występuje w tej produkcji. W serialu, obok Seleny Gomez, zobaczymy także wspomnianego Aarona Domingueza oraz Amy Ryan.

Cały serial "Only Murders in the Building" będzie miał 10 odcinków, a produkuje go HULU. Premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE