Selena Gomez na spotkaniu z fanami. Ma "zbyt wyrazisty" makijaż? [ZDJĘCIA]

2019-10-29 18:59 mw
Selena Gomez
Autor: SplashNews.com/East News

Selena Gomez nie zwalnia tempa i niestrudzenie zalicza kolejne wywiady i sesje zdjęciowe. W międzyczasie gwiazda znajduje też chwile dla fanów. Wygląda jednak na to, że nie pozostaje jej zbyt wiele czasu dla siebie... Czy nieco zbyt mocny, zdaniem niektórych komentujących, makijaż artystki to efekt zbyt dużego pośpiechu? Zobaczcie i oceńcie sami!

Selena Gomez to w ostatnich dniach zdecydowanie jedna z najbardziej zabieganych amerykańskich gwiazd. Artystka świętuje właśnie wielki powrót na scenę muzyczną - po premierze dwóch singli Selena przygotowuje się do wydania pierwszej od ponad 4 lat autorskiej płyty.

Można śmiało powiedzieć, że Selena Gomez jest obecnie dosłownie rozchwytywana przez media. Piosenkarka biega od wywiadu do wywiadu, po drodze znajdując jeszcze czas na sesje zdjęciowe i rzecz jasna na spotkania z fanami.

Jedno z takich spotkań miało ostatnio miejsce w Nowym Jorku. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia zrobione przy tej okazji.

WYRAZISTY MAKIJAŻ I...

Pośpiech zawsze prędzej, czy później prowadzi do wpadek i Selena Gomez nie jest tu żadnym wyjątkiem. Widzieliśmy to choćby na filmiku, który gwiazda wrzuciła niedawno na swój Insta Story. Przypomnijmy - gwiazda o mało co nie wywróciła się uderzając głową w obrotowe drzwi. Upadek mógł skończyć się dla niej poważnymi konsekwencjami, ze złamaniem nogi włącznie.

W pośpiechu jeszcze łatwiej o inne wpadki - na przykład takie związane z wyglądem. Niektórzy fani sugerują, że Selena właśnie zaliczyła jedną z takich wpadek.

Chodzi o makijaż gwiazdy, zdaniem części komentujących - nieco zbyt wyrazisty. Cóż, to kwestia gustu. 

Zobaczcie sami:

NAJNOWSZE