Selena Gomez na American Music Awards 2017

i

Autor: Rex Features/East News Selena Gomez na American Music Awards 2017

Selena Gomez mogła UMRZEĆ! Lekarze powiedzieli, że przeszczep nerki odbył się w ostatniej chwili!

2017-11-21 14:59

Selena Gomez zignorowała ostrzeżenia lekarzy! Na szczęście przeszczep nerki uratował jej życie!

Jest oczywiste, że przeszczep nerki Seleny Gomez był poważną operacją. Ale nie wiedzieliśmy, że była to operacja dosłownie ratująca życie!

Selena Gomez odsłoniła kolejne kulisy niedawnej operacji przeszczepu nerki. Przypomnijmy - gwiazda hitu Wolves w lipcu 2017 roku przeszła zabieg transplantacji nerki. Dawcą była jej przyjaciółka, Fancia Raisa.

Przeszczep nerki był u Seleny Gomez konieczny ze względu na komplikacje, które wystąpiły w wyniku przewlekłej choroby. Selena Gomez choruje od lat na toczeń.

Piosenkarka od dawna była pod stałym nadzorem lekarzy. Jednak, jak sama właśnie zdradziła - zignorowała ich ostrzeżenia!

Na corocznej gali stowarzyszenia zajmującego się rozwojem leczenia tocznia, Selena Gomez powiedziała m.in.: "Jestem zaszczycona, że mogę być tu dziś z wami. Jak wielu z was już wie, albo może dowiadujecie się teraz, miałam zdiagnozowany toczeń około 5-6 lat temu".

"Po wielu testach i badaniach moich nerek lekarze powiedzieli mi, że mam komplikacje, które pojawiły się przez toczeń. Wtedy powiedzieli, że mogę potrzebować przeszczepu nerki" - powiedziała Selena.

Piosenkarka zdradziła jednak, że na początku nie potraktowała słów lekarzy dostatecznie serio.

"Chyba nie zrozumiałam, co to dokładnie znaczy i że jest to sytuacja z gatunku życie lub śmierć. Na szczęście jedna z moich najlepszych przyjaciółek podarowała mi nerkę i był to dosłownie dar życia. Teraz czuję się dobrze" - dodała Selena Gomez.

Wiedzieliście, że sprawa była aż tak poważna?

American  Music Awards 2017: Selena Gomez

i

Autor: Splash News/East News American Music Awards 2017: Selena Gomez
Selena Gomez w Nowym Jorku

i

Autor: Splash News/East News Selena Gomez w Nowym Jorku
Selena Gomez w Nowym Jorku

i

Autor: Splash News/East News Selena Gomez w Nowym Jorku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE