Grzeczna Selena Gomez czy zbuntowana Miley Cyrus. Którą z nich wolisz?

2021-12-05 16:00 AM
Selena Gomez, Miley Cyrus
Autor: Invision/Invision/East News, Rex Features/East News

Selena Gomez i Miley Cyrus, obie pracowały dla wytwórni Disneya i obie zrobiły zawrotna karierę. Ale każda z nich jest zupełnie inna. Selena od początku cieszy się wizerunkiem „aniołka”, a Miley to diablica z krwi i kości. Którą z nich wolicie?

Selena Gomez zachwyca talentem i dziewczęca urodą. Od najmłodszych lat stroni od skandali i strzeże swojego życia prywatnego. Wyjątkiem był jej głośny związek z Justinem Bieberem, no ale obok tej relacji siłą rzeczy nie dało się przejść obojętnie, zwłaszcza, że zarówno Sel jak i Justin to mega gwiazdy.

Swoją karierę Gomez rozpoczynała w programach dla dzieci w wytwórni Disneya. Większą sławę zyskała dzięki takim produkcjom jak „Czarodzieje z Waverly Place” czy „Program Ochrony Księżniczek”. Na swoim koncie ma także liczne dokonania muzyczne.

Skandale to totalnie nie jej bajka. Z pewnością nie brakuje paparazzi, którzy chcieli strzelić jej fotkę w mało komfortowej sytuacji. Nic z tego! Sel naprawdę umie się zachować.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Był tez moment, w którym ona sama chciała przełamać swój nienaganny wizerunek, ale to również zakończyło się fiaskiem. Występując w teledyskach w mega seksownych strojach, Sel nie zdołała przekonać świata, że drzemie w niej bunt.

Miley Cyrus: przeciwieństwo Seleny Gomez

Inaczej jest w przypadku Miley Cyrus. Kontrowersyjna, zbuntowana i twardo stąpająca po ziemi córka muzyka country Billy Ray Cyrusa swoją przygodę z show-biznesem również zaczynała od Disneya.

Słynny serial "Hannah Montana" szybko stał się hitem wśród dzieci i młodzieży. Disney był dla niej trampoliną do sławy i wielkich pieniędzy. Filmy i scena od razu ja pokochały. Zresztą to miłość z wzajemnością. W życiu Miley nie brakowało też skandali.

Pierwsze kontrowersje zaczęła wzbudzać jeszcze jako nastolatka. Zdjęcia z jednej z sesji oceniono jako zbyt śmiałe. Zarzucano jej, że pozuje za odważnie, jak na swój wiek.

Później zszokowała świat okładką magazynu Rolling Stone na której zapozowała nago. A w wywiadzie zdradziła, że uwielbia palić marihuanę i zażywać ecstasy. Również teledysk do utworu „Wrecking Ball” wzbudził sporo kontrowersji. Naga Miley bujała się na wielkiej stalowej kuli.

Jej związki natomiast były szeroko komentowane w mediach. W przeciwieństwie do Seleny, Miley nie ukrywała chłopaków i dawała mediom pożywkę do plotek.

Zarówno Selena jak i Miley rozpoczynały swoje kariery w show-biznesie od Disneya, obie jednak później wypracowały sobie zupełnie inny wizerunek.

A Wy, która z nich wolicie? Czarującą Selenę Gomez czy zbuntowaną Miley Cyrus? Dajcie znać w poniższej sondzie.

Sonda
Którą z gwiazd wolisz?

Zobacz też: Lady Gaga w kuloodpornej sukience

NAJNOWSZE