Miley Cyrus świętuje 7. rocznicę wydania Wrecking Ball! "Jakby to było wieki temu!"

2020-08-27 13:36 kp
MIley Cyrus - Wrecking Ball
Autor: Youtube/ Miley Cyrus

Mimo młodego wieku Miley Cyrus ma za sobą lata kariery i ugruntowaną pozycję w światowym showbiznesie. Wokalistka zaczynała jako dziecięca gwiazda Hannah Montana, by później przejść prawdziwą metamorfozę i zadziwić świat kontrowersyjną płytą Bangerz. To właśnie stamtąd pochodzi jeden z jej największych hitów - Wrecking Ball. To już siedem lat!

Gdy Miley Cyrus stała się nastolatką i zamarzyła o karierze muzycznej z prawdziwego zdarzenia, jej największe dotychczasowe błogosławieństwo - serial Hannah Montana - stał się dla niej przekleństwem. Gwiazdka, która była już młoda kobietą i tak też chciała być traktowana, w oczach wielu wciąż była dziewczynką z show dla dzieci.

Miley Cyrus robiła więc wszystko, by odciąć się od dawnego wizerunku. Szybko okazało się, że drzemie w niej duch buntowniczki, który mocno nie podobał się przede wszystkim rodzicom jej nastoletnich fanek. Wszyscy pamiętają tamten okres - Miley występowała na scenie w skąpych ubraniach, eksperymentowała z używkami i nie kryła z kolejnymi romansami.

Wrecking Ball ma już siedem lat

Płyta Bangerz z tamtego okresu okazała się jej wielkim sukcesem na czele z singlem Wrecking Ball i teledyskiem, w którym naga Miley Cyrus zasiadła na ogromnej, betonowej kuli. Od tamtego momentu minęło już 7 lat, a w życiu gwiazdy zmieniło się wszystko. Z okazji rocznicy wydania piosenki wokalistka zamieściła post na swoim profilu na Instagramie.

7 lat Wrecking Ball. Moja koncepcja czasu jest całkowicie zakrzywiona. Wydaje się, że minęły całe wieki... a jednocześnie jakby to było wczoraj. Dziękuję za całe wsparcie, jakie mi wtedy daliście i oczywiście za miłość, którą nadal okazujecie mi dzisiaj. Zawsze wdzięczna i zainspirowana

- czytamy.

Lubiliście ją w tamtym okresie?

NAJNOWSZE