Selena Gomez

i

Autor: Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Selena Gomez chce "autentycznego" faceta. "Od razu wiem, czy chce tylko jednego"

2019-12-17 10:14

Selena Gomez nie ukrywała, że od rozstania z Justinem Bieberem w 2017 roku nie spotykała się z nikim na poważnie. Nie oznacza jednak, że nie jest otwarta na miłość! Dzisiaj Selena jest już jednak dojrzalsza i dokładnie wie, czego oczekuje od kandydata na partnera. Wydaje się proste, ale... jak dotąd odpowiednich facetów brak...

Selena Gomez ma za sobą trudne doświadczenie ostatecznego pożegnania się z miłością do Justina Biebera. Po tym, jak para rozstała się po raz ostatni, a Jus związał się, a później ożenił z Hailey Bieber, ich związek to już definitywna przeszłość. To przeżycie Sel opisała w piosence Lose You To Love z jej nadchodzącej płyty.

Wraz z pracą nad płytą Selena Gomez pracowała nad samą sobą. Gwiazda potrzebowała wielu miesięcy, by odzyskać pewność siebie i przyzwyczaić się do faktu, że jest singielką - i być szczęśliwą singielką. We wszystkim pomogli jej przyjaciele, na których mogła liczyć i z którymi spędza mnóstwo czasu.

Sonda
Która dziewczyna jest Twoim zdaniem lepsza dla Justina?

Selena Gomez o wymarzonym chłopaku

Oczywiście to, że Selena Gomez dobrze czuje się jako singielka nie oznacza, że nie marzy o szczęśliwym związku. W ostatnim wywiadzie zdradziła, jaki powinien być TEN idealny mężczyzna. Wydaje się, że wcale nie ma wygórowanych wymagań, ale...

Kocham autentyczność, wiesz? Mam wrażenie, że w ciągu pierwszych pięciu sekund mogę stwierdzić, czy spotykam kogoś, kto chce tylko jednej rzeczy. A potem mogę powiedzieć, kiedy jest to dobra grupa facetów i czy są fajni. Uwielbiam poczucie humoru. Nie lubię arogancji. Nie lubię się pokazywać. Uwielbiam zabawy i przygody, ale przyziemne i fajne.

- powiedziała.

Warto tu przypomnieć, że jeszcze kilka tygodni temu media na całym świecie plotkowały na temat związku Seleny Gomez z Niallem Horanem. Muzycy regularnie widywali się na wspólnych imprezach, a Sel nawet kilka razy sama odwiedziła go w domu. Wydawało by się, że to kandydat idealny? Szczery? Na pewno. Z sercem na dłoni? Bez żadnych wątpliwości... niestety, zapędy fanów dość szybko ukrócił sam Niall Horan, przyznając, że z Seleną łączy go jedynie przyjaźń.

>> Niall Horan komentuje plotki o romansie z Seleną Gomez. "Ludzie są niezdecydowani"

Szkoda?