Selena Gomez z siostrą

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Selena Gomez szykuje sobie następczynię! Uczy siostrę, jak być gwiazdą

2019-12-12 15:09

Na początku listopada Selena Gomez zachwyciła cały świat, pokazując się na premierze Frozen II w towarzystwie młodszej siostry, Gracie Elliot. Wokalistka z siostrą pozowały w identycznych kreacjach i trafiły na główne strony największych serwisów plotkarskich. Okazuje się, że Sel nie zdała się wyłącznie na intuicję 6-latki i dokładnie przeszkoliła ją z pozowania na ściance!

Selena Gomez cieszy się świetnym kontaktem z drugą córką swojego ojca, 6-letnią Gracie Elliot. Matką dziewczynki jest jego druga żona, Sara, z którą Ricardo Gomez związał się po rozstaniu z mamą Seleny. Dzisiaj Selena uwielbia swoją przyrodnią siostrę na tyle, że w listopadzie zabrała ją ze sobą na premierę Frozen II, gdzie razem z nią pozowała na ściance.

Dziewczyny wypadły przeuroczo w identycznych stylizacjach od Marca Jacobsa i bezwzględnie podbiły serca fotoreporterów. Teraz Selena zdradziła, że to nie był przypadek...

Selena Gomez ma następczynię? Jej siostra to świetny materiał

W najnowszym wywiadzie Selena Gomez przyznała, że zanim wyszła na czerwony dywan z siostrą, dała jej kilka lat. To dlatego 6-latka wypadła jak profesjonalna gwiazda!

Szczerze mówiąc, to było najfajniejsze uczucie. Powiedziałem jej: „To mój ulubiony dywan, na jaki kiedykolwiek wyszłam”. Nigdy wcześniej tego nie robiła i nie zmusiliśmy jej do tego. Robimy wszystko... aby zapewnić jej bezpieczeństwo, ale moja siostra stała się teraz bardzo aktorska. Najważniejsze są sukienki i błysk.

- powiedziała Selena.

- zażartowała wokalistka.

Wygląda na to, że mamy nowy materiał na gwiazdę? Co sądzicie o zabieraniu Grace na ściankę?

Zobacz też:

Pochyliłam się i spojrzałam na nią, zanim wyszłyśmy i powiedziałam: „Jeśli się zdenerwujesz, jeśli będziesz przytłoczony, po prostu pociągnij mnie za rękę, a natychmiast cię wyprowadzę". Powiedziała OK i wyszła cała w piórach. Stałam tam i pomyślałam: "Gracie, ja też chcę być na zdjęciu!"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE