Selena Gomez obchodzi ostatnie dwudzieste urodziny! Pamiętacie jej stare zdjęcia?

2021-07-22 11:56 mm
Selena Gomez
Autor: Backgrid/East News

Jak ten czas leci... 22 lipca 2021 r. Selena Gomez obchodzi 29. urodziny! Jak bardzo gwiazda zmieniła się od początku swojej kariery? Co osiągnęła od dnia, kiedy pierwszy raz pojawiła się na ekranach? Problemy ze zdrowiem, poważne załamanie, kłopoty w życiu osobistym i poważne zwroty w karierze odcisnęły piętno na artystce, ale z okazji swoich ostatnich dwudziestych urodzin Selena Gomez może śmiało powiedzieć, że trudne dni ma już za sobą!

Selena Gomez obchodzi dziś swoje święto! Gwiazda przyszła na świat 22 lipca 1992 roku. Artystka urodziła się w niewielkim mieście Grand Prairie w Teksasie. 

Selena zaczęła swoją karierę bardzo wcześnie, bo już w wieku 10 lat. Jej debiut to występ w serialu "Barney & Friends".

3 lata po zakończeniu serialu nastoletnia wówczas Selena Gomez stanęła przed wielką szansą: wytwórnia Disneya obsadziła ją w roli Alex Russo w pamiętnym serialu "Wizards of Waverly Place". Produkcja "Czarodziejów z Waverly Place" trwała aż do 2012 roku. 

Po zakończeniu pracy w wytwórni Disneya Selena Gomez zajęła się muzyką. Gwiazda najpierw stanęła na czele zespołu Selena Gomez & the Scene, a następnie rozpoczęła karierę solową. Obecnie Selena ma na koncie 4 autorskie albumy: Stars Dance (2013), For You (2014), Revival (2015) oraz Rare (2020).

Równolegle gwiazda rozwija też własną działalność biznesową. Jej marka kosmetyków cieszy się rosnącą popularnością, a na koncie artystki regularnie przybywa zer. Majątek Seleny Gomez szacowany jest przez amerykańskie media na 75 mln dolarów!

Jak zmieniła się Selena Gomez?

Niektórzy twierdzą, że Selena Gomez zyskała sławę głównie dzięki byłemu chłopakowi, Justinowi Bieberowi. Związek z kanadyjskim piosenkarzem rzeczywiście pomógł rozkręcić karierę młodej piosenkarki, jednej z kilku nastoletnich gwiazd opuszczających w tamtym czasie wytwórnię Disneya. Ale relacja z Bieberem to już odległa przeszłość, a najwięksi fani przypominają, że dopiero po rozstaniu z Justinem Selena Gomez na dobre rozwinęła skrzydła.

Dziś jest nie tylko odnoszącą sukcesy piosenkarką, ale także aktorką występującą u boku znanych sław kina oraz samodzielną producentką.

Pamiętacie, jak wyglądała na początku swojej kariery?

Selena Gomez na przestrzeni lat! QUIZ - z którego roku jest to zdjęcie

Pytanie 1 z 8
Z którego roku pochodzi to zdjęcie?
Zdjęcie
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.07.2021
NAJNOWSZE