Natasza Urbańska

i

Autor: AKPA; Instagram.com/nataszaofficial (screen) Natasza Urbańska w seksownej stylizacji.

Seksowna Natasza Urbańska w odważnej sukience. Internauci zachwyceni jej urodą

2022-06-21 17:23

Natasza Urbańska znów szokuje na Instagramie! Popularna polska aktorka i piosenkarka zamieściła nowe zdjęcia. Pokazuje się na nich w odważnej i seksownej czarnej sukience. Pod fotografiami posypały się komentarze internautów. Jak zareagowali na nowy look gwiazdy ostatniej części 365 dni?

Natasza Urbańska w ostatnim czasie znów cieszy się popularnością. Wygrana w programie Mask Singer oraz udział w sequelu 365 dni sprawiły, że wiele osób znów się nią zainteresowało. Zdobyła także zainteresowanie użytkowników Instagrama, gdzie aktorka publikuje swoje najlepsze zdjęcia. Niedawno pojawiła się na językach Polaków, kiedy opublikowała zdjęcia w skąpej bieliźnie. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Teraz Natasza znów zaskoczyła odważną stylizacją. Celebrytka poinformowała w mediach społecznościowych, że wkrótce premierę będzie miał jej nowy singiel, a przy okazji opublikowała zdjęcia w czarnej sukience, w której pokazała dużo ciała. Jaka była reakcja jej fanów?

ZOBACZ TAKŻE: Natasza Urbańska żałuje występu w 365 dni: Ten dzień? Nie pozwoliła córce obejrzeć filmu!

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Natasza Urbańska w odważnej sukience

Natasza Urbańska zapowiedziała powrót do muzyki. "My new single will be ... naughty" - czytamy na jej Instagramie. Przy okazji gwiazda opublikowała zdjęcia w czarnej sukience z wieloma wycięciami. Natasza znów pokazała pazura! Pod fotografiami posypały się komentarze.

Sonda
Podoba ci się Natasza Urbańska?

Natasza Urbańska - reakcje internautów na nowe zdjęcia

Pod zdjęciami Nataszy Urbańskiej posypały się głównie pozytywne komentarze. "Jesteś cudna Nataszo", "ideał", "piękna modelka", "ślicznie" - to tylko niektóre z wielu pozytywnych opinii. Zdjęcia aktorki można zobaczyć niżej.