Sebastian Fabijański

i

Autor: AKPA

Sebastian Fabijański pozbył się brody! W nowym wydaniu trudno go rozpoznać

2023-02-22 15:14

Zobowiązania zawodowe sprawiły, że Sebastian Fabijański był zmuszony pozbyć się swojej charakterystycznej brody. Jak można się było spodziewać, nagła zmiana mocno podzieliła fanów jego talentu.

Sebastian Fabijański bez brody to wielkie zaskoczenie dla fanów. Aktor, którego znamy z takich produkcji jak Belfer, Pitbull czy Mowa ptaków, wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. O Sebastianie rozpisywano się niedawno w kontekście jego przegranej walki na Fame MMA, jak i nowego związku z 19-letnią influencerką. Teraz Fabijański ponownie znalazł się na językach, ale za sprawą szokującej wielbicieli jego talentu metamorfozy. 35-latek przyzwyczaił fanów do posiadania gęstej brody i wyglądu "bad boya". Najnowsze zobowiązania zawodowe zmusiły go jednak do pozbycia się charakterystycznego zarostu. Jak można się było spodziewać, nowy "look" aktora znalazł zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Pod postem zaroiło się od komentarzy w głównej mierze pochodzących od internautek. Niby nic takiego, ale faktycznie - Sebastian Fabijański wygląda jak zupełnie inna osoba!

Doda broni Antoniego Królikowskiego i przestrzega przed najgorszym. „Jeżeli wytrzyma, będę w szoku”

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Fabijański bez brody

Choć często pisze się o nim w kontekście życia prywatnego, to zostając w sferze zawodowej, Sebastian Fabijański jest jednym z najlepiej ocenianych aktorów młodego pokolenia. Zmiana w wyglądzie, jak wskazuje opis pod postem, ma związek z otrzymaniem nowej roli. Fani są podzieleni.

Zdecydowanie team broda

10 lat młodziej

Zdecydowanie bez brody. Odświeżony, lepszy wygląd, odmłodził o kilka lat

Z brodą Bad Boy - czytamy.

Nie można jednak zapominać, że oprócz występowania w filmach i serialach, Sebastian zajmuje się również nagrywaniem muzyki. Korzystając z okazji, raper zapowiedział premierę nowego singla. Zaplanowano ją na 2 marca.

Sonda
Fabijański z brodą czy bez?