Scott Disick w nowej fryzurze jest nie do poznania. Różowy irokez podbije serca fanek?

2021-03-08 15:00 AM
Scott Disick
Autor: HEDO/Backgrid/East News

Scott Disick uwielbia być w centrum zainteresowania. Uwagę przyciąga nie tylko swoimi licznymi związkami i brakiem zdecydowania ale ostatnio także wyglądem. Jakiś czas temu przefarbował się na blond. Jasny odcień to już przeszłość. Teraz celebryta postawił na różowego irokeza!

Scott Disick jako wieloletni partner Kourtney Kardashian zdążył podejrzeć tajniki przyciągania uwagi. Teraz świetnie promuje własną markę i skutecznie przyciąga uwagę internautów.

Niecały miesiąc temu Scott postanowił zaszaleć i zmienił nieco swój wygląd. Blond czupryna może niekoniecznie zachwyciła fanów, ale za to przybliżyła go do Eminema. Teraz po jasnym kolorze nie ma śladu. Scott Disick dalej eksperymentuje. Tym razem poszedł o krok dalej.

Scott Disick w różowym irokezie

Scott Disick parę dni temu na swoim Instagramie opublikował fotkę w różowych włosach. Kolor podzielił fanów. Niektórzy tak bardzo byli tym zniesmaczeni, że w odzewie kliknęli „unfollow”.

Disick jednak niewiele sobie z tego zrobił, bo na Instagramie znanego barbera, Luisa Rivera, który zajmuje się głównie celebrytami pojawiło się jego zdjęcie w różowym irokezie. Profesjonalne cięcie trochę zmieniło fryzurę Scotta i sprawiło, że na pierwszy rzut oka jest nie do poznania.  

Fani znów mieli mocno mieszane uczucia. Niektórzy byli zdania, że Scott właśnie przechodzi kryzys wieku średniego, inni natomiast zasugerowali, że celebryta próbuje dorównać nowemu chłopakowi Kourt, Travisowi Barkerowi…

A Wy jak sądzicie?

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE