38-letni Scott Disick spotyka się z kolejną dwudziestolatką!

2021-10-23 21:06 mm
Scott Disick
Autor: Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Kourtney Kardashian właśnie zaręczyła się z Travisem Barkerem, a tymczasem jej ex umawia się z kolejną dwudziestolatką! Jak donoszą media, 38-letni Scott Disick ma nową dziewczynę. I znów niemal o połowę młodszą od samego siebie... Kim jest kolejna szczęściara?

Dwudziestoletnia Amelia Hamlin to już raczej przeszłość, ale Scott Disick chyba za bardzo się tym nie przejmuje, bo już kręci się obok niego kolejna dwudziestka. W tle zaręczyn Kourtney Kardashian i Travisa Barkera, perkusisty Blink 182, prasa donosi o nowym romansie ojca dzieci celebrytki. 

Kim jest nowa wybranka Scotta? Już wiadomo!

Nowa dziewczyna Scotta Disicka

Scott Disick pokazał się publicznie pierwszy raz od dnia, w którym jego ex, Kourtney Kardashian zaręczyła się z Travisem Barkerem. Scott umawiał się z nią w latach 2005-2015 i wraz z celebrytką wychowuje dzieci. 

Początkowo prasa donosiła, że Disick bardzo ciężko zniósł wieści o zaręczynach Kourtney, ale nie do końca wiemy, czy wierzyć w te plotki. Powód? Wyjątkowo kochliwy Scott ma już nową dziewczynę, która zastąpiła 20-letnią Amelię Hamlin.

(więcej pod materiałem wideo)

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Dziennikarze brytyjskiego Daily Mail wytropili już, kim jest piękność, z którą spotyka się obecnie Scott Disick. Dziewczyna celebryty nazywa się podobno Elizabeth Grace Lindley i jest modelką. To ostatni chyba nikogo nie dziwi, bo chyba wszystkie jego dziewczyny przedstawiają się, jako modelki. No i są w podobnym wieku. Elizabeth Grace Lindley, podobnie jak Amelia Hamlin, ma 20 lat.

Szybka matematyka... Kiedy Scott zaczął umawiać się z Kourtney Kardashian, jego obecna miłość miała cztery latka. 

NAJNOWSZE