Scott Disick jednak wybrał Kourtney Kardashian? Zdjęcia z urodzin Kim dają do myślenia!

2020-10-29 13:00 AM
Kourtney Kardashian i Scott Disick
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał. Jeszcze niedawno media huczały od plotek na temat nowego związku Scotta Disicka a teraz do sieci trafiły fotki na których widać, jak Scott świetnie bawi się ze swoją ex, Kourtney Kardashian! Scott ze względu na dzieci z pewnością zawsze będzie mile widziany w słynnej rodzinie. Ale czy tylko ze względu na dzieci? Na fotkach nie wyglądali jakby pozowali z przymusu!

Po rozstaniu Scotta Disicka z Sofią Richie, celebryta coraz częściej był widywany nie tylko w towarzystwie swojej byłem i jednocześnie matki swoich dzieci ale także spotykany w obecności pięknych modelek. Media złośliwie pisały nawet, że Disick wrócił do dawnych zwyczajów i znów zmienia kobiety jak rękawiczki. Ale czy to faktycznie prawda, wie tylko on. Prawdą jest natomiast, że faktycznie co chwile do sieci lądują fotki na których widywany jest w towarzystwie innej kobiety. Wcześniej zagraniczne tabloidy pisały o tym, że Scott wzdycha do pięknych modelek. Wśród nich miała być Bella Banos a później Megan Blake Irwin, o której pisaliśmy całkiem niedawno.

U Scotta jednak wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, więc wszystko możliwe, że faktycznie teraz ponownie stara się zwrócić uwagę Kourt na siebie. I chyba robi to skutecznie bo na Instagramie celebrytki pojawiły się dwie fotki jej i Scotta na których widać, że uśmiechnięta ex para wybrała się na wycieczkę rowerową. Niestety Kardashianka nie dała fanom żadnych znaków bo jedyne co zrobiła to podpisała post słowami:

selfie selfie

ESKA XD #007

To że Scott Disick będzie obecny na urodzinach Kim Kardashian było do przewidzenia ale że będzie tak chętnie pozował ze swoją ex już trochę mniej. Co ciekawe, Kourtney miała uśmiech od ucha do ucha.

Oczywiście oboje utrzymują, że pozostają na stopie przyjacielskiej. Tak czy inaczej po publikacji zdjęć niektórzy fani dosłownie oszaleli, zalewając ex parę pytaniami o ich relację. Żadne z nich nie zabrało głosu w tej sprawie ale z pewnością oboje nadal utrzymują, że łączą ich tylko dzieci… Wierzycie w to?

Wyświetl ten post na Instagramie.
selfie selfie Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
NAJNOWSZE