Scott Disick spotyka się z PROSTYTUTKĄ?! Ex Megan Irwin nie ma o niej dobrego zdania

2020-10-27 13:00 AM
Kourtney Kardashian i Scott Disick
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Scott Disick znany jest z zamiłowania do kobiet. Gdy tylko związał się z Sofią Richie, mało kto wierzył w to, że ich związek przetrwa. Gdy nadszedł czas rozstania, nikt się więc nie zdziwił. Po związku z Sofią, Scott wrócił do dawnych czasów i zaczął romansować z seksownymi modelkami. Teraz ma spotykać się z Megan Irwin. I to właśnie na jej temat pojawiły się ostatnio mało przyjemne doniesienia…

Scott Disick nie marnuje czasu. Po rozstaniu z Sofią Richie, widywany był w towarzystwie modelki Belli Banos, jednak i ona szybko okazała się przeszłością. Teraz obiektem zainteresowań dla celebryty jest kolejna piękność, Megan Blake Irwin. I choć media od niedawna spekulują na temat ich rzekomego romansu, to już teraz pojawiają się głosy o tym, jaka podobno jest Irwin. Słowa pochodzą od jej byłego chłopaka, więc z pewnością mogą budzić spore wątpliwości.

ESKA XD #007

MEGAN IRWIN TO… PROSTYTUTKA? EX CHŁOPAK NIE MA ZAHAMOWAŃ!

Otóż ex Megan Irwin, Skeet Ulrich nazwał ją… prostytutką! Określił ją tak w odpowiedzi na pytanie, dlaczego doszło między nimi do rozstania.

Ponieważ dowiedziałem się, że jest prostytutką. Jestem kretynem? Kiedy ktoś udaje, że jest kimś, kim nie jest dla własnej korzyści? Z ludźmi za pieniądze? Może powinien ocenić własną moralność.

– miał powiedzieć Ulrich.

Póki co Megan nie odpowiedziała jeszcze na słowa byłego chłopaka. No ale trzeba przyznać, że robi się ciekawie…

Ps. Ciekawe co na to Scott Disick. Myślicie, że długo będą razem?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Little white dress🤍 @mishacollection Post udostępniony przez MEGAN BLAKE IRWIN (@meganblakeirwin)
Wyświetl ten post na Instagramie.
💦 Post udostępniony przez Scott Disick (@letthelordbewithyou)
NAJNOWSZE