Scott Disick i Amelia Hamlin oficjalnie razem? Nazwała go jedną z najważniejszych osób!

2020-11-27 13:00 AM
Kourtney Kardashian i Scott Disick
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Scott Disick jest bardzo pożądanym celebrytą i wcale nie chodzi tylko o sprawy związane z show biznesem ale także o życie prywatne. Będąc w związku z Kourtney Kardashian uwielbiał imprezować, a gdy tylko rozstał się z matką swoich dzieci rzucił się nie tylko w wir imprez ale także randek…

Scott Disick świetnie radzi sobie jako celebryta, jednak większość osób zna go z roli ex faceta Kourtney Kardashian z którą ma trójkę dzieci. I choć para już od dawna pozostaje jedynie na stopie przyjacielskiej, to Disick zawsze będzie miał swoje miejsce w rodzinie Kardashian/Jenner. Mało tego, Kourtney i reszta rodziny tak bardzo przyzwyczaili się do trybu życia Scotta, że zabrali nawet jego i Sofię Richie (ówczesną dziewczynę) na wakacje!

Gdy media obiegła informacja, że Scott Disick i Sofia Richie rozstali się, wiele osób natychmiast zaczęło zastanawiać się, czy przypadkiem celebryta nie będzie chciał ponownie wpaść w ramiona Kourt. Ex para była wielokrotnie widywana w swoim towarzystwie, co jeszcze bardziej dolewało oliwy do ognia. Szybko jednak plotki ustały, bo paparazzi co chwilę przyłapywali Disicka w towarzystwie coraz to młodszych dziewczyn. Ostatnia z nich to 19-letnia Amelia Hamlin. Co ich łączy?

ESKA XD EXTRA

SCOTT DISICK I AMELIA HAMLIN STWORZĄ TRWAŁY ZWIĄZEK?

Według wielu zagranicznych serwisów, Scott i Amelia spotykają się. Co prawda oni sami ani nikt z ich otoczenia nie potwierdził romansu, to wiele wskazuje na to, że faktycznie mają się ku sobie. Są coraz częściej razem widywani, a Sofia Richie usunęła ją nawet z listy obserwujących na Insta. Teraz Hamlin w mediach społecznościowych miała uznać Scotta za jedną z najważniejszych osób w jej życiu! Zrobiła to przy okazji wymieniania bliskich jej sercu osób na instagramowej relacji... Jak więc to wszystko wytłumaczyć?

Fotka Hamlin w towarzystwie Disicka pojawiła się na jej instagramowej relacji w Święto Dziękczynienia.

Pierwsze spekulacje o ich romansie pojawiły się tuż po halloweenowej imprezie zorganizowanej przez Kendall Jenner. Na przyjęciu miał się bawić Scott w towarzystwie właśnie Amelii. Kilka dni później byli widziani w jednej z kalifornijskich restauracji. Później był też romantyczny spacer po plaży w Malibu!

Wróżycie przyszłość tej parze?

Scott Disick i Amelia Hamlin
Autor: instagram.com/ameliagray
NAJNOWSZE