Scott Disick i Amelia Hamlin spędzają czas z jego dziećmi! Polubiły ją?

2021-02-22 13:32 kp
Scott Disick i Amelia Hamlin
Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News

Wbrew przewidywaniom fanów showbiznesu Scott Disick i Amelia Hamlin nie rozstali się po kilku tygodniach romansu. Para spotyka się już prawie od pół roku i wygląda na to, że ich relacja jest coraz poważniejsza. Świadczy o tym fakt, że na spotkania z młodą dziewczyną celebryta zabiera też swoje dzieci.

Gdy wiosną ubiegłego roku Scott Disick rozstał się z Sofią Richie, wielu fanów przewidywało, że tym razem celebryta odbuduje swój związek z Kourtney Kardashian. Jeszcze w trakcie relacji z młodą modelką Scott regularnie widywał się z Kourtney, a media podawały, że między paniami panuje niepisana rywalizacja o jego uwagę. Już po rozstaniu okazało się jednak, że Kourtney Kardashian najwyraźniej miała mnóstwo przyjemności z działania na nerwy młodej konkurentce, jednak wcale nie planuje na nowo wiązać się z Disickiem.

Jesienią Scott Disick zadziwił tabloidy, spotykając się z jeszcze młodszą od Sofii Richie, 19-letnią Amelią Hamlin. Choć media przewidywały, że to przelotny romans, celebryci spotykają się już od prawie pół roku i sprawa wygląda na coraz poważniejszą.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Scott Disick poznaje Amelię Hamlin z dziećmi

O tym, że Scott Disick może traktować Amelię Hamlin poważnie, najlepiej świadczy fakt, że zapoznaje ją ze swoimi dziećmi. Paparazzi przyłapali ostatnio całą piątkę podczas obiadu w Miami i zgodnie z relacjami przy ich stoliku panowała bardzo pogodna atmosfera.

Scott i Amelia siedzieli w budce z trójką dzieci bezpośrednio między nimi i ich przyjaciółmi naprzeciwko. Wszyscy byli bardzo podekscytowani, że tam byli i smakowało im każde danie, które otrzymali. Scott i Amelia byli super słodcy i zabawni wobec dzieci. Po obiedzie Scott, Mason i Amelia łaskotali Reigna i Penelope, a oni śmiali się z radością.

- czytamy.

Na spotkania Amelii Hamlin z nową dziewczyną Scotta Disicka musiała wyrazić zgodę Kourtney Kardashian. Na temat stosunku celebrytki do nowej partnerki Disicka niewiele wiadomo - tabloidy podają sprzeczne relacje w tej kwestii.

A może po prostu Kourt jeszcze nie wyrobiła sobie zdania?

NAJNOWSZE