Gwiazdy

Sara James świętuje 16. urodziny! Tak zmieniła się od czasów The Voice Kids [ZDJĘCIA]

2024-06-11 10:36

Sara James, młoda, utalentowana wokalistka, która zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2020 roku, właśnie świętowała swoje 16. urodziny. Od czasu zwycięstwa w "The Voice Kids" jej kariera nabrała niesamowitego tempa, a jej osiągnięcia budzą podziw.

Sara James to charyzmatyczna, pełna wdzięku i talentu artystka, potrafi skraść serca swoich słuchaczy, a także fanów, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych. Na Instagramie jej aktywność śledzi 440 tys. osób nie tylko z Polski, ale także z zagranicy, gdyż, mimo bardzo młodego wieku, dała się już poznać międzynarodowej publiczności. Na scenie programu "The Voice Kids" stanęła w 2020 roku, a od tamtej pory jej kariera nie zwalnia tempa. Nastolatka przeszła również przemianę z uroczej dziewczynki do zadziornej nastolatki, która właśnie skończyła 16 lat! Zobaczcie jak zmieniała się Sara James na przestrzeni kilku lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sara James czaruje głosem w przejmującej wersji "Brighter Day". Prawdziwy talent!

Sara James przed wygraną

Droga do sławy Sary James

Droga do sławy Sary James rozpoczęła się od zdobycia Srebrnego Mikrofonu w finale Lubuskiego Festiwalu Piosenki Pro Arte. Był to zaledwie początek jej spektakularnej kariery. Rok później młoda wokalistka wzięła udział w programie "The Voice Kids", gdzie jej talent i pracowitość zaowocowały zwycięstwem. Trenując pod okiem doświadczonych mentorów, Tomsona i Barona, Sara udowodniła, że jest artystką o ogromnym potencjale.

Kolejnym wielkim krokiem była reprezentacja Polski na 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, gdzie zajęła zaszczytne drugie miejsce. Jej występ na Eurowizji otworzył jej drzwi do międzynarodowej kariery. W 2022 roku postanowiła spróbować swoich sił za oceanem, biorąc udział w amerykańskim talent show "America's Got Talent". Jej wykonanie utworu "Lovely" Billie Eilish zachwyciło jurorów, a Simon Cowell przyznał jej "złoty przycisk", co zagwarantowało jej miejsce w finale.

Podczas finałowego występu w "AGT" Sara wykonała utwór Kate Bush "Running Up That Hill", jednak mimo doskonałego wykonania, nie wygrała konkursu. Jej kariera nabrała jednak nowego wymiaru, gdy jej cover utworu "Rocket Man" został wykorzystany przez ekipę Sky Elements Drones jako podkład muzyczny podczas ich występu w "America's Got Talent". Jurorzy, z Simonem Cowellem na czele, byli oczarowani spektaklem, określając go jako jeden z najlepszych w historii programu.

Młoda artystka miała również zaszczyt wystąpić na "The 2022 MAKERS Conference at Waldorf Astoria Monarch Beach", gdzie swoim śpiewem uświetniła wydarzenie. Była tam również Jessica Alba, z którą Sara miała okazję zapozować na ściance. Te spotkania z gwiazdami światowego formatu potwierdzają, że jej kariera rozwija się w błyskawicznym tempie.

Pod koniec 2022 roku, podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, Sara pojawiła się na scenie z popularnym amerykańskim zespołem Black Eyed Peas.

Sara James pojawiła się również w kwietniowym numerze czasopisma "Glamour", razem z innym przedstawicielem muzycznym młodego pokolenia - Jannem.

Historia 16-latki pokazuje, że ciężka praca, determinacja i pasja mogą prowadzić do osiągnięcia wielkich rzeczy, więc aż trudno sobie wyobrazić, gdzie Sara James będzie za kilka lat.

Sara James skończyła 16 lat!

Sara James obchodziła swoje 16. urodziny 10 czerwca 2024 roku, dzieląc się z fanami zdjęciami z tej wyjątkowej chwili na Instagramie. W towarzystwie tortu w stylu Hello Kitty, kwiatów i balonów, Sara celebrowała kolejny rok życia, pisząc: Pielęgnuję moje wewnętrzne dziecko. Pod jej postem pojawiło się mnóstwo życzeń od przyjaciół i fanów, pełnych ciepłych słów i życzeń: Dużo spokoju, radości i spełnienia Twoich najskrytszych marzeń / Jaki słodki torcik. Najlepszego Baby / Wszystkiego najlepszego spełniania marzeń / Wszystkiego najlepszego! Dalszych sukcesów! P.S Koty gorą! 

My również dołączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!