Sandra Kubicka i Baron gotowi na dziecko? Szczere wyznanie modelki

2021-10-23 18:45 mm
Baron i Sandra Kubicka
Autor: WBF

Sandra Kubicka i Baron ujawnili niedawno swój związek, przez co stali się jedną z najgorętszych i najczęściej komentowanych par w polskim szołbizie. Sprawy toczą się bardzo szybko i w mediach pojawiły się plotki, że modelka i muzyk przymierzają się do rodzicielstwa. Jaka jest prawda? Sandra Kubicka przerwała milczenie i w szczerym wyznaniu opowiedziała o planach dotyczących ciąży i dziecka. Poznajcie szczegóły!

Na początku października Sandra Kubicka potwierdziła, że spotyka się z Baronem, nazywając go "najcudowniejszym mężczyzną”, jakiego spotkała. 

Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana.

Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych. Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie. Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia

- napisała Sandra, dodając, że Baron dodał jej pewności siebie i sprawił, że "znów czuje się piękna".

Modelka napisała również, że z ukochanym łączy ją wspólna perspektywa na życie. Co to dokładnie oznacza w kontekście założenia rodziny?

Sandra Kubicka i Baron chcą mieć razem dzieci?

Komentując pojawiające się w prasie plotki o założeniu rodziny, Sandra przyznała w rozmowie z serwisem Pomponik, że rzeczywiście razem z Baronem planują mieć razem dziecko.

Tyle, że jeszcze nie teraz.

Chcę mieć dziecko i Alek też chce je mieć, ale jeszcze nie teraz. Nie pospieszajmy tego wszystkiego. Nie chce wywoływać na nikim presji. Ja mam swój plan, o którym Alek wie. Powiedziałam mu, że jeśli będzie taka sytuacja, to zrobię in vitro, polecę do innego kraju i sama będę miała dziecko 

- powiedziała Sandra Kubicka.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.10.2021
Sonda
Jaka liczba dzieci jest według Ciebie idealna?
NAJNOWSZE