Baron i Sandra Kubicka potwierdzili związek! „Jest najcudowniejszym mężczyzną”

2021-10-13 8:35 AM
Baron i Sandra Kubicka
Autor: WBF

Media od dłuższego czasu byli na tropie zdobycia dowodów potwierdzających nowy związek Sandry Kubickiej. Internauci nie mieli wątpliwości, że modelka spotka się z Baronem. Teraz to już pewne!

Przed wnikliwymi internautami trudno cokolwiek ukryć. Wielu z nich dość szybko zorientowało się, że Baron i Sandra Kubicka są razem. Para miała publikować instagramowe relacje z tych samych miejsc. Sandra, jak zauważyli followersi pokazała się nawet w… koszulce gitarzysty grupy Afromental. Dla ich fanów była jasność. Tę dwójkę łączy gorące uczucie!

Jedyne czego potrzebowali to potwierdzenie ze strony samych zainteresowanych. No i się doczekali! Na Instagramie zarówno Barona jak i Sandry Kubickiej pojawił się wpis, potwierdzający związek.

Wszyscy zdążyli wypowiedzieć się już na temat naszego związku. Gazety, radia, telewizje i „ekspertki” od naszej relacji powiedziały co chciały. Czas na mój komentarz: Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana.

Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć.

– brzmiał fragment postu Sandry, która zamieściła także filmik, na którym całuje ukochanego.

Podobnie zrobił Baron, dodają piękną fotkę z modelką.

Bonnie and Clyde 💞 Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość ✨ Dziękuję, że Jesteś @sandrakubicka ❤️

- skomentował krótko.

Pasują do siebie?

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Sonda
Kibicujesz tej parze?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE