Sandra Kubicka bez partnera Adama Adamonisa w Tańcu z Gwiazdami? Ma poważną kontuzję!

2019-10-18 13:44 kp
Sandra Kubicka i Adam Adamonis
Autor: WBF

Fani Tańca z Gwiazdami 2019 odliczają godziny i minuty do 6 odcinka programu, który będzie wyjątkowy pod każdym względem - 18.10.2019 Taniec z Gwiazdami świętuje bowiem setny odcinek! Nie dla wszystkich ten wieczór będzie jednak szczęśliwy - Sandra Kubicka i Adam Adamonis są w poważnych tarapatach z powodu kontuzji tancerza. Nie wystąpią?

Kontuzje to jedna z najpoważniejszych zmor uczestników i tancerzy Tańca z Gwiazdami. Na własnej skórze przekonał się o tym ostatnio chociażby Adam Małczyk, który z bolącą stopą dał z siebie wszystko w swoim ostatnim tańcu, którym był jive. Skomplikowane, wymagające choreografie z wieloma podnoszeniami, które przygotowują pary, skutkują czasem poważnymi urazami, które nie tylko odbierają przyjemność z tańca, ale i mogą go zupełnie uniemożliwić!

Czy przed 6. odc. Tańca z Gwiazdami 2019 w takiej sytuacji jest Adam Adamonis? Partner Sandry Kubickiej jest w poważnych tarapatach - podczas porannego treningu tancerz naderwał mięsień łydki i od tamtego momentu porusza się wyłącznie o kulach. Czy Adam i Sandra wystąpią na parkiecie?

Sandra Kubicka i Adam Adamonis nie zatańczą w 6. odc.? Tancerz ma poważną kontuzję

Na kilka godzin przed Tańcem z Gwiazdami 18.10.2019 Adam Adamonis jest właściwie pewien, że nie jest w stanie zatańczyć! Sytuacja jest tym bardziej skomplikowana, że tego wieczora każda z par ma wykonać dwa tańce - znalezienie dla Sandry Kubickiej partnera "na zastępstwo", który w tak krótkim czasie opanuje dwie choreografie, wydaje się być niemożliwe!

Na video zamieszczonym na Instagramie programu Adam Adamonis nie traci jednak nadziei. Tancerz prosi o trzymanie kciuków - za niego lub jego zastępstwo. Z kim Sandra Kubicka wystąpi w 6 odc. Tańca z Gwiazdami 2019? To cały czas stoi pod znakiem zapytania!

Zobaczcie video Adama Adamonisa!

NAJNOWSZE