Sandra Kubicka

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka apeluje do młodych dziewczyn i ostrzega przed branżą modelingową

Sandra Kubicka apeluje do nastolatek, które marzą o modelingu. Ona popełniła ten błąd

2022-09-03 14:50

Sandra Kubicka wraz z 1 września wyznała, że tęskni za szkołą i zaapelowała do młodych dziewczyn marzących o karierze w modelingu o rozwagę. Powiedziała, co sądzi na temat zbyt wczesnego rozpoczynania kariery w modelingu. Wyznała, że przez zbyt pochopne decyzje wiele ją ominęło.

Sandra Kubicka stosunkowo od niedawna gości w polskim show-biznesie. Modelka urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi, jednak w 2008 roku przeprowadziła się wraz z rodziną do Stanów Zjednoczonych, gdzie jako nastolatka rozpoczęła karierę w świecie modelingu. Pozowała w amerykańskim Playboy'u, a czasopismo Maxim umieściło ją na liście 100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki. W 2020 roku rozstała się z narzeczonym Kaio Alves Goncalvesem i w sierpniu na stałe wróciła do Polski. Niedługo później trafiła w ramiona 12 lat starszego Barona - członka zespołu Afromental. Obecnie prowadzi kilka firm i rozwija swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją 657 tysięcy użytkowników. Modelka często dzieli się swoimi przemyśleniami na temat zawodu modelki i fotomodelki.

Moje życie troszeczkę się pozmieniało, ale ja wiedziałam już od kilku lat, że tak naprawdę wrócę kiedyś do Polski i spędzałam tu coraz więcej czasu. Za każdym razem, jak przylatywałam, spędzałam go coraz fajniej, coraz więcej i od dobrych dwóch lat wiedziałam, że tutaj wrócę. Pandemia przyszła, życie się pozmieniało - powiedziała w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Sandra Kubicka wraz z dniem 1 września 2022 zwierzyła się fanom, że bardzo tęskni za szkołą. Zaapelowała również do młodych dziewczyn i ostrzegła przed zbyt wczesnym rozpoczynaniem kariery w świecie modelingu.

Dzisiaj pierwszy września, nowy rok szkolny! Zazdroszczę wam, bardzo lubiłam chodzić do szkoły i chętnie bym do niej wróciła. Powiem wam jeszcze lepiej – moim ulubionym przedmiotem była matematyka. Ja niestety do szkoły publicznej chodziłam bardzo krótko, bo skończyłam podstawówkę, miesiąc pochodziłam do gimnazjum i wyleciałam do Stanów Zjednoczonych, gdzie też niecały rok chodziłam do szkoły publicznej, a później miałam zdalne nauczanie. Nie miałam kontaktu z rówieśnikami, ale coś za coś – kariera modelki rozwijała się bardzo szybko i wszyscy mówili „Sandra, daj sobie szansę” i dziękuję im za to. Ale chętnie wróciłabym do szkoły i pozbierała te wspomnienia - powiedziała fanom.

Sandra dostaje wiele wiadomości i pytań odnośnie pracy w modelingu, dlatego postanowiła odpowiedzieć wszystkim zainteresowanym na nurtujące tematy.

Wszystkim osobom, które zadają mi to samo pytanie, często są to mamy – „Sandra jaki jest pierwszy krok w modelingu?” i ja im mówię to samo: „Skończcie najpierw szkołę”. Ponieważ będziecie jeszcze miały czas na to żeby zostać modelką i zdecydować. Może wam się w ogóle zmienić zdanie. Korzystajcie z tego czasu, że jesteście nastolatkami. Popełniajcie błędy, róbcie głupotki, chodźcie na dyskoteki szkolne, randkujcie, odkrywajcie przedmioty, które was interesują, kształćcie się. I dopiero później będziecie mogły zadecydować czy chcecie nadal być modelką. Bo jeszcze mnóstwo fajnych prac wyjdzie w trakcie. I powiem wam, modeling poczeka. Bo te lata kiedy miało się 14,15 i 16 lat i było modelką to już nie jest istotne, bo wiele państw zmieniło zasady, że trzeba mieć ukończone 18 lat. Więc spokojnie możecie poczekać i skończyć szkołę. A gdy skończycie szkołę, zadecydować czy to jest to, co naprawdę chcecie robić - zaapelowała do młodych dziewczyn.

Sandra jako 13-latka podpisała umowę z agencją Next Model Managment. Brała udział w wielu sesjach zdjęciowych dla znanych marek.

Eska Summer City Olsztyn! ULTRA Mazury