sanah zapowiada album Kaprysy i wydała piosenkę Śrubka. Wkręca się do głowy!

i

Autor: Magic Records Poland sanah zapowiada album "Kaprysy" i wydała piosenkę "Śrubka". Wkręca się do głowy!

nowy album

Sanah wydaje nowy album. Kiedy premiera płyty "Kaprysy"?

2024-05-22 10:10

Sanah ogłosiła datę premiery najnowszego albumu. Wielu fanów z niecierpliwością czeka na ten moment. Kolejna płyta Sanah będzie jej piątym albumem studyjnym. Artystka cieszy się ogromnym powodzeniem. W ekspresowym tempie wyprzedaje stadiony i inne koncerty. Kiedy premiera krążka "Kaprysy"? Fani mogą zacierać ręce! To już zaraz!

Spis treści

 1. Sanah z nowym albumem "Kaprysy"
 2. Najnowszy album Sanah "Kaprysy" - Lista utworów

Sanah ogłosiła, że premiera jej najnowszego albumu, zbliża się wielkimi krokami. Kiedy fani piosenkarki będą mogli zobaczyć jej nowe dzieło? Artystka wypełnia sale koncertowe po brzegi, a więc warto mieć rękę na pulsie. Całkiem niedawno ogłosiła również trasę koncertową. Wiadomo, że na nowej płycie nie zabraknie inspiracji klasyką oraz wielkich niespodzianek. Kiedy premiera najnowszej płyty, zatytułowanej "Kaprysy"? Jakie utwory znajdą się na krążku? Najnowszy album będzie dostępny w aż 4. wersjach! Nie brakuje wielu pytań, a my mamy dla Was odpowiedzi. Sprawdźcie sami! Czy "Kaprysy" okażą się hitem?

Sanah z nowym albumem "Kaprysy"

Premiera najnowszego krążka Sanah jest dla jej fanów ogromnym wydarzeniem. Sanah jest jedną z najbardziej topowych piosenkarek tych czasów. Sanah i wytwórnia zapowiedziała już nowy album. "Kaprysy" są piątym, studyjnym albumem piosenkarki. Sam tytuł naprowadza słuchaczy na trop, kto był inspiracją nowego krążka. Okazuje się, że "Kaprysy" są inspirowane "Kaprysami" włoskiego wirtuoza skrzypiec - Paganiniego. Jednocześnie wytwórnia zapewniła, że na próżno szukać w albumie poważnych kompozycji. Nie zabraknie natomiast niespodzianek, które mają zaskoczyć nawet najbardziej oddanych fanów piosenkarki. "Niezależnie od momentu, od którego towarzyszycie sanah w jej muzycznej podróży, w "Kaprysach" odkryjecie cząstkę każdej z jej dotychczasowych er, wzbogaconej o dojrzałość i zachwycający artystyczny rozwój, którego jesteśmy świadkami" - brzmi zapowiedź płyty "Kaprysy". Premiera "Kaprysów" odbędzie się 14 czerwca 2024 roku. Album został podzielony na cztery wersje:

 • CD z 13. utworami
 • CD z 20. utworami
 • Winyl z 14. utworami
 • Limitowany winyl z 18. utworami, który trafi do sprzedaży 12 lipca 2024 roku.

Największe hity Sanah. Jak dobrze znasz piosenki artystki? Łatwo nie będzie!

Najnowszy album Sanah "Kaprysy" - Lista utworów

 1. Intrada
 2. Sad
 3. Talenty i mankamenty
 4. hip hip hura!
 5. Nimbostratus
 6. Kaprys gis-moll
 7. Miłość jest ślepa
 8. Śrubka
 9. Wiśta wio!
 10. Arco
 11. Mleczna droga
 12. było, minęło
 13. Fafarafa
 14. Pańskie łzy to woda
 15. Spietruszam
 16. O miłości
 17. Do kiedy jestem
 18. Słodkiego miłego życzę
 19. Miałam taki kaprys!!!
 20. Coda

sanah jeszcze głośniej krzyczy "Hip Hip Hura!" Jej hit to numer 1 w Polsce!

sanah zdradziła plany na przyszłość. Fani mają powody do radości!