Sanah

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@sanahmusic Sanah ścięła włosy

Sanah ścięła swoje długie włosy. Fani nie dowierzają: "Zatkało mnie totalnie"

2023-03-06 11:15

Sanah mocno zaskoczyła swoich fanów! poddała się radykalnej metamorfozie. O kilkanaście centymetrów skróciła swoje piękne, długie włosy - "Stoję zaciskając w dłoni... Moje włosy" - napisała piosenkarka. Czyżby jej zrozpaczona mina oznaczała, że żałuje tej decyzji.

Fani Sanah nie wierzą w to, co widzą - "Nie zrobiłaś tego", "ZUUZANNO CO TY CZYNISZ??", "To się nie dzieje", "Noooo, please, noooo", "Co tu się stało?", "NIE WIERZĘ ZUZANNA", "Zatkało mnie totalnie" - czytamy w komentarzach pod ostatnim postem Sanah, na których artystka trzyma w dłoni pokaźny pukiel włosów. Wygląda na to, że Zuzia zdecydowała się na radykalne cięcie! 

Sanah zaszalała u fryzjera!

Sanah opublikowała na Isntagramie zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego, które zmroziło jej fanów. Piosenkarka nie wygląda na nim na szczęśliwą, choć decyzja o ścięciu włosów z pewnością była to przemyślana. Sanah pożegnała swoje długie włosy z rozpaczą w oczach, a wielbiciele artystki czekają na efekt końcowy - "Czekamy na efekt końcowy, na pewno będzie ładnie...", "Koniecznie pokaż nową fryzę!!!", "Ale ciekawa jestem jak wyglądasz w krótkich włosach!" - piszą fani.

Cóż, każdy potrzebuje czasami znam i choć włosy to ważny atrybut każdej kobiety, są one elementem wizerunku, który najłatwiej poddać radykalnym zmianom. Nie możemy się się doczekać, aby zobaczyć Sanah w nowej odsłonie.

sanah zaskoczyła nowym utworem! Co wspólnego ma z nim Coldplay?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE