Sam Smith

i

Autor: Andrew Harnik/Associated Press/East News // screen z Instagrama @samsmith

Sam Smith mają w nosie hejterów. Niestraszne im odważne kreacje!

2023-02-06 17:03

Sam Smith nie przestają zaskakiwać internautów. Po zaprezentowaniu kontrowersyjnego teledysku do kawałka I’m Not Here to Make Friends, który spotkał się z dezaprobatą "obrońców moralności" artyści zamieścili w mediach społecznościowych zdjęcie w szalonej kreacji. I to wywołało niemałe poruszenie! Laureaci Grammy nie przejmują się jednak hejtem i robią swoje.

Sam Smith rozpoczęli niedawno nową, znacznie odważniejszą niż dotychczas erę w swojej muzycznej karierze. Album Gloria, który promowany jest między innymi hitowym singlem Unholy, za który Sam i Kim Petras odebrali statuetkę Grammy w kategorii najlepszy występ pop - duet/grupa, to prawdziwy wyraz artystycznej wolności. Wokaliści pokazują swoją wewnętrzną przemianę nie tylko poprzez muzykę, ale również oceniane jako odważne stylizacje, dając tym samym jasny komunikat, że w końcu nauczyli się kochać samych siebie za to, kim są naprawdę. Kilka dni temu Sam Smith wywołali ogromne poruszenie w sieci, publikując teledysk do najnowszego singla I’m Not Here to Make Friends, w którym występują w różowej sukni, wielkim pióropuszu czy butach na bardzo wysokim obcasie. To nie spodobało się konserwatywnej części społeczeństwa. Sam nie zamierzają jednak przestać. Ich nowe zdjęcie w sukience od Jean Paul Gaultier jest tego najlepszym potwierdzeniem. 

Ku chwale (nie tylko seksualnej) wolności! Sam Smith z nową płytą "Gloria" [RECENZJA]

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Sam Smith w sukience

Sukienka od Jean Paul Gaultier przedstawiająca nagie kobiece ciało wywołała niemałe kontrowersje. Z pewnością tym bardziej przypadła do gustu Sama Smitha.  Artyści pochwalili się zdjęciem w niej na swoim Instagramie. Nieprzypadkowy wydaje się być opis zamieszczony do fotografii. Smith wykorzystali cytat z piosenki Madonny z 1994 roku - Human Nature. Co ciekawe, zaledwie dzień później, królowa popu zapowiedziała ich występ z Kim Petras na gali Grammy.

Sonda
Sam Smith - sięgniesz po album "Gloria"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE