Ryan Reynolds i Blake Lively przekazują pół miliona dolarów na pomoc bezdomnej młodzieży

2020-11-26 21:12 es
Ryan Reynolds i Blake Lively
Autor: SplashNews.com/East News

Ryan Reynolds i Blake Lively to piękna para. Nie tylko z wyglądu! Właśnie dowiedzieliśmy się, że po raz kolejny okazali swoją hojność. Przekazali pół miliona dolarów organizacjom, które pomagają bezdomnej młodzieży z problemami.

Ryan Reynolds i Blake Lively są małżeństwem od 8 lat. Para ma sporo na głowę! Oboje przecież są aktorami, a show-biznes to ciężki kawałek chleba. Poza tym Ryan Reynolds i Blake Lively wychowują trójkę dzieci: Inez, Betty i Jamesa. Mimo tylu obowiązków znajdują czas na pomoc bliźnim.

Ryan Reynolds i Blake Lively wspierają bezdomną młodzież

Ryan Reynolds i Blake Lively rozpoczęli sezon świąteczny w całkiem hojny sposób. Małżeństwo przekazało pół miliona dolarów Covenant House w Vancouver i Toronto, aby wspierać bezdomną i zagrożoną młodzież.

Buldog został burmistrzem | ESKA XD - Coś dobrego #10

Ryan i Blake naprawdę rozumieją, że młodzi ludzie, którzy borykają się z bezdomnością, zasługują na bezwarunkową miłość i bezwzględny szacunek.

Powiedziała Krista Thompson, dyrektorka Covenant House Vancouver.

Covenant House to organizacja, która zapewnia pomoc i stabilność zagrożonej młodzieży, która uciekła od fizycznego, emocjonalnego i seksualnego wykorzystywania.

Robią robotę bohaterów. Dla nas pomoc Covenant House w ten sposób nie jest darowizną, ale inwestycją we współczucie i empatię, to coś, czego świat potrzebuje więcej.

Mówił Ryan Reynolds.

Piękna postawa!

NAJNOWSZE