Rozwodem Kim Kardashian zajmie się jej mama? Kris Jenner udzieliła jej kilku ważnych rad!

2021-04-15 14:00 AM
Kim Kardashian, Kris Jenner, Kanye West
Autor: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

Kris Jenner uwielbia być tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Najczęściej sprawy dotyczą jej dzieci. Kris zawsze chętnie pomoże i doradzi. Jenner pomaga nie tylko swoim pociechom prowadzić ich biznesy, ale także doradza w prywatnych sprawach. Ostatnio z jej doświadczenia coraz częściej korzysta Kim.

Kim Kardashian przechodzi teraz przez trudny okres w życiu. Rozwód z Kanye Westem będzie dla niej wielkim wyzwaniem. Jeszcze przed ogłoszeniem rozstania, raper dostarczał nie tylko Kim, ale także całej rodzinie sporej dawki emocji. W końcu Kardashianka nie wytrzymała i postanowiła zakończyć małżeństwo z Kanye.

Kim Kardashian nie jest w tym wszystkim osamotniona. Może liczyć nie tylko na wsparcie swojego rodzeństwa, ale przede wszystkim na rady od doświadczonej mamy. Kris Jenner, która dwukrotnie była mężatką doskonale wie, na co trzeba zwrócić uwagę przy rozwodzie, a na czym lepiej się nie skupiać. Całą swoją wiedzę stopniowo stara się przekazać córce.

Rozwodem Kim Kardashian i Kanye Westa żyją nie tylko media, ale także jej rodzina. Kris Jenner już szpera w swojej pamięci i próbuje sobie przypomnieć swoje własne rozwody. Wspiera Kim i udziela jej ważnych rad.

Kris Jenner udziela Kim Kardashian rozwodowych wskazówek

Ostatnio jedną z najcenniejszych wskazówek, jakie Kris udzieliła córce, jest rada dotycząca dzieci. Otóż zarówno dla Jenner jak i Kim dzieci są bardzo ważne. Dlatego głowa rodziny Kardashian/Jenner przypomniała córce, że to jej pociechy mają być podczas rozwodu najważniejsze!

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Myślę, że najważniejszą rzeczą, której nauczyłam się poprzez moje doświadczenia to fakt, że dzieci są najważniejsze. Jeśli będziesz o tym pamiętać i wiesz, że oni cię przez to przeprowadzą, miłość cię przez to przeprowadzi, bez względu na to, jak bardzo cierpisz.

 – radziła Kris.

Oprócz tego Jenner wspomniała, jak ona sama przechodziła przez swoje rozwody. Momentami było jej bardzo trudno znieść to wszystko…

Kiedyś kładłam wszystkich do łóżek, a potem byłam zdenerwowana i szłam do swojego pokoju i płakałam do snu. Ale nie chciałam wzbudzać litości przed dziećmi. 

– wspominała.

NAJNOWSZE