Kanye West zmienił nastawienie do Kim i dzieci. W końcu pogodził się z rozstaniem?

2021-04-13 15:00 AM
Kanye West
Autor: BENS/Backgrid/East News

Kanye West w końcu pogodził się z faktem, że jego małżeństwo dobiegło końca. Podobno już nie ukrywa się ani nie unika rozmów z rodziną. Teraz jest otwarty na wszelki kontakt. Faktycznie zrozumiał, że to już koniec, czy może wciąż liczy na wielkie pojednanie?

Jeśli wierzyć w doniesienia zagranicznych mediów to Kanye West długo pracował na to, by Kim w końcu złożyła papiery rozwodowe. Ciągły emocjonalny rollercoaster, unikanie kontaktu z rodziną oraz dziećmi czy publiczne oczernianie bliskich. To wszystko sprawiło, że Kardashianka nie wytrzymała i wniosła pozew o rozwód.

Podobno dopiero z chwilą, gdy o rozwód stał się niemal pewny, raper zdał sobie sprawę z powagi sytuacji. Z chwilą gdy Kanye zrozumiał, że traci rodzinę, całkowicie zamknął się w sobie. Jego postawa nic jednak nie wskórała, bo Kim pozostała nieugięta. Teraz jedyne czego pragnie to dobra dzieci. Podobnie jak Kanye…

Zagraniczne serwisy donoszą, że Kanye West całkowicie zmienił nastawienie do rozstania. Podobno w przeciwieństwie do tego co było, stał się bardziej otwarty i… rodzinny. Według tabloidów wcale nie ma na celu powrotu do Kim, podobno pogodził się z rozstaniem. Podobnie jak celebrtytce, jemu również ma zależeć wyłącznie na szczęściu przede wszystkim dzieci.

Kanye jest teraz bardzo smutny, że doszło do tego punktu. Ale rzeczywistość jest rzeczywistością, a on stara się wyciągnąć z sytuacji wszystko, co najlepsze. Zamiast przedłużać zawód miłośny, łatwiej jest zacząć załatwiać sprawy z korzyścią dla całej rodziny. 

– poinformowało źródło.

Podobno jeśli chodzi o dzieci, para planuje nadal wspólnie dzielić się opieką nad nimi.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE