Nogi Heidi Klum i debiut Dody. Wiesz co słychać u gwiazd?

2022-01-23 7:58 es
Hotplota.pl
Autor: WBF

Za nami kolejny tydzień, pełen gwiazdorskich dram i niesamowitych plotek. Głośno zrobiło się o wywiadzie, którego udzieliła Heidi Klum. Gwiazda zdradziła ciekawostkę na temat swoich boskich nóg... Na polskim podwórku także sporo się wydarzyło. Doda zrobiła coś po raz pierwszy w zyciu! Sprawdź, czy jesteś na bieżąco z życiem gwiazd.

Show-biznes pędzi jak szalony! Za nami kolejny tydzień pełen plotek i newsów o gwiazdach. Czy aby na pewno jesteście na bieżąco?

Jeśli tak to z pewnością wiecie o występie Heidi Klum u Ellen DeGeneres. Modelka opowiedziała ciekawą historię na temat swoich nóg... O co chodziło?

Sporo dzieje się także u polskich celebrytek. Doda na przykład zrobiła coś poraz pierwszy... Wydawać by się mogło, że artystka z jej doświadczeniem zrobiła już wszystko. Gdzie zadebiutowała?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Są tam również inne, ważne plotki z tygodnia. Sprawdźcie, czy nic Wam nie umknęło!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.
NAJNOWSZE