Kim Kardashian tarza się w piasku. Odwraca uwagę od skandalu z Kanye Westem?

2022-01-20 9:52 es

Atmosfera wokół rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa robi się coraz bardziej napięta. Raper w sieci opowiada, że celebryta utrudnia mu kontakt z dziećmi... Tymczasem Kim Kardashian jak gdyby nigdy nic publikuje fotki z wypadu na Bahamy z nowym chłopakiem, Petem Davidsonem.

Kiedy Kim Kardashian złozyła dokumenty rozwodowe blisko rok temu, wydawało się, że rozwód przebiegnie szybko. Jej małzeństwo z Kanye Westem przechodziło wielomesięczny kryzys. Małżonkowie mieszkali osobno, w innych stanach...

Czas jednak mija, a finału rozstania nie widać. Co więcej, atmosfera robi się bardzo napięta. Kanye West publikuje w social mediach nagrania, w których twierdzi, że Kim Kardashian utrudnia mu kontakty z dziećmi.

Gwiazda Keeping Up With The Kardashians nabrała wody w usta i zamiast komentować oskarżenia przyszłego, byłego męża... publikuje fotki z wakacji z nowym ukochanym.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Kim Kardashian kusi zdjęciami z Bahamów

Zdaje się, że Kim Kardashian nie zamierza zamartwiać się oskarżeniami Kanye Westa. Jej prawniczka opublikowała już w jej imieniu oświadczenie, w którym stwierdziła, że nie słyszała, by ochrona nie wpuściła Ye do dzieci. Co więcej, priorytetem obu stron jest dobro dzieci.

Tak więc, zamiast nakręcać dramę, Kim Kardashian publikuje kolejne zdjęcia z wypadu na Bahamy. Spędziła z nowym chłopakiem - Petem Davidsonem - kilka dni z dala od paparazzich i wścibskich oczu.

Na zdjęciach widzimy jak Kim Kardashian leży na piasku w maleńkim bikini.

- Mój Boże 🔥🙌🔥

- wow, to cudowne...

- Zjawiskowo! ❤️❤️❤️🔥🔥

Zachwycają się fani w komentarzach.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE