Kylie Jenner ma chłopaka, a Billie Eilish kryzys wizerunkowy. Nadążasz za gwiazdami?

2021-06-20 9:00 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

W świecie gwiazd sporo się wydarzyło w minionym tygodniu. Uwagę fanów zgarnęła Kylie Jenner. Nie chodzi jednak tym razem o kolejny projekt, lecz życie prywatne. Królowa branży kosmetycznej ma swojego króla! Tak jest - Kylie Jenner już nie jest singielką. U innej wielkiej gwiazdy. BIllie Eilish, mniej wesoło. Wokalistka mierzy się z poważny kryzysem wizerunkowy. A co słychać u pozostałych gwiazd?

Za nami kolejny tydzień! W show-biznesie dużo się wydarzyło. Gwiazdy robią, co mogą, byśmy nie przestawali o nich mówić. Największym zaskoczeniem tego tygodnia jest Kylie Jenner. Tym razem nie chodzi o kolejny produkt na rynku, czy następną firmę. Obiektem tak wielkiego zainteresowania jest życie prywatne celebrytki, a konkretnie jego uczuciowa część... Kylie Jenner już nie jest singielką! Kim jest jej wybranek?

Spore zmiany także u Billie Eilish. Do tej pory osiągała sukces za sukcesem, a jej grono fanów stale się powiększało. Aż tu nagle... Pierwszy tak poważny kryzys wizerunkowy. Fani wokalistki pisali na Twitterze, że ich zawiodła. O co chodzi?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Są tam także inne, ważne plotki z tygodnia. Sprawdźcie się i upewnijcie, że nie umknęło Wam nic istotnego!

NAJNOWSZE