Hotplota.pl

i

Autor: WBF

Zgadnij jaką gwiazdą jestem! Rozpoznasz celebrytów? 6 punktów to sukces

2021-12-25 20:00

Spróbuj swoich sił w naszym quizie. Pojawiają się w nim największe gwiazdy show-biznesu. Pytanie tylko, czy zdołasz odgadnąć jakie. Zadanie jest trudne! Dostaniesz od nas co prawda szczegółowe informacje, ale będzie ich bardzo niewiele. Tylko prawdziwi fani newsów o celebrytach dadzą sobie radę z naszymi zagadkami...

W show-biznesie wszystkiego musi być dużo. Niewątpliwie jednak najwięcej jest gwiazd lub osób, które aspirują, by nimi zostać. Celebryci, którzy chcą zdobyć nieśmiertelną sławę, muszą nieźle się wysilić. Powinni wykazać się w taki sposób, aby fani nigdy o nich nie zapomnieli. Skandale i dramy to droga na skróty, ale często też okazuje się, że prowadzi donikąd.

Prawdziwe gwiazdy, to nie sławy jednego sezonu. Zdobywają uwielbienie fanów na całym świecie. Ci najwierniejsi znają każdy szczegół z życia swoich idoli. A jak jest z Wami? Uważnie śledzicie show-biznes, czy tylko okazjonalnie czytacie plotki?

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Hotplota.pl zaprasza do zabawy. Odpalcie nasz quiz i sprawdźcie, czy uda się Wam rozpoznać gwiazdy, które opisujemy.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?

Zobacz też: