Małgorzata Kożuchowska

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@malgorzatakozuchowska_ Zweryfikowano Małgorzata Kożuchowska na 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji

Rozpromieniona Małgorzata Kożuchowska na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Kreacja od Armaniego dodała jej szyku

2022-09-06 23:10

Małgorzata Kożuchowska godnie reprezentowała Polskę na 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, na który ściągnęły ikony światowego kina. Kożuchowska włożyła na tę okazję elegancką suknię od Armaniego. Zobacz jak prezentowała się na czerwonym dywanie.

Małgorzata Kożuchowska od kilku dni przebywa w Wenecji, gdzie trwa 79. Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Od 31 sierpnia gwiazdy z całego świata zjeżdżają do Włoch na jedno z najważniejszych w wydarzeń filmowych, podczas którego prezentowane są premierowo filmy znanych reżyserów, jak np.: "Bones and All" Luca Gaudagnino z rolą Timothée Chalameta, "Don't Worry Darling" Olivii Wilde czy biograficzny film o Marilyn Monroe "Blonde" w reż. Andrew'a Dominik'a. Polska aktorka zaprezentowała się pięknie, a jej stylizacją zajął się team marki Giorgio Armani.

Perfekcyjna Małgorzata Kożuchowska na czerwonym dywanie w Wenecji

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej dostojnych gwiazd polskiego show-biznesu i ikona mody. Nic dziwnego, że to ona reprezentowała Polskę w Wenecji. Gwiazda pokazała się w klasycznej odsłonie, a za jej nieskazitelny wizerunek odpowiada we Włoszech team marki Giorgio Armani. Na oficjalnym profilu aktorki można było śledzić jej przygotowania do tak ważnego wydarzenia. Małgosia relacjonowała każdy swój krok.

To był niezwykle emocjonujący weekend! Dzięki marce Armani Beauty miałam okazję po raz drugi uczestniczyć w światowym święcie kina. Obecność na 79. Festiwalu Filmowym w Wenecji to było ogromne wyróżnienie, ale także stres. Aby na czerwonym dywanie czuć się pewnie muszę być przekonana, że przygotowałam się perfekcyjnie, zarówno w kwestii kreacji, jak i makijażu, a jedyne w co muszę się uzbroić to dobry humor i przekonanie, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu. W tym roku miałam przyjemność być ubrana przez markę Giorgio Armani, a za makijaż odpowiadał team Armani Beauty - czytamy na Instagramie.

Na zdjęciach z wydarzenia widać, że aktorka świetnie czuła się we własnej skórze i doskonale odnalazła się na czerwonym dywanie, po którym stąpają największe osobistości i ikony kina.

Sonda
Podoba ci się stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej, w której pokazała się podczas Festiwalu Filmowym w Wenecji 2022?
Eska Summer City: Festiwal Pierogów Galeria Katowicka i Prodiż - Restauracja