Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski

i

Autor: AKPA Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski od dawna nie są razem

Gwiazdy

Roma Gąsiorowska została singielką. Powód rozstania z Michałem Żurawskim zaskakuje

2024-03-20 14:38

Plotki o komplikacjach w małżeństwie Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego krążyły w mediach od dawna. Aktorka właśnie potwierdziła, że ich związek dobiegł końca. Jedną z przyczyn rozstania miał być problemy z alkoholem. Co na ten temat mówi aktorka?

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski spotkali się po raz pierwszy w 2003 roku. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Potrzebowali czasu, aby się do siebie przekonać i w sobie zakochać. Michał ani myślał o ślubie i dzieciach, to ukochana zasugerowała ślub, który odbył się w 2010 roku. Później na świecie pojawiły się ich dzieci. Para była znana z tego, że nie afiszowali się ze swoim życiem prywatnym, nie poddawali się medialnym doniesieniom na temat kryzysu w małżeństwie, żyli względnie skrycie, skupiając się na wychowywaniu potomstwa. Niestety, z czasem na ich drodze pojawiły się pewne wyzwania, które okazały się trudne do przeskoczenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najgłośniejsze rozstania w 2023 roku. O tych parach mówiła cała Polska

Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32

Roma Gąsiorowska potwierdziła plotki o rozwodzie

Od pewnego czasu krążyły plotki o napięciach między małżonkami. Sygnały te pojawiły się już w 2022 roku, sugerując, że ich związek nie jest w najlepszym stanie. Ostatecznie w tym roku para postanowiła ogłosić swoje rozstanie, co potwierdziła sama Roma Gąsiorowska w wywiadzie udzielonym portalowi "naTemat".

Jestem osobą publiczną od 20 lat, nigdy nie ujawniliśmy w mediach żadnych sekretów. Teraz jest tak samo. Już bardzo długo nie jesteśmy razem. Tak, rozwodzimy się

- powiedziała aktorka.

Problem alkoholowy zrujnował ich małżeństwo

Jednym z kluczowych powodów ich separacji okazał się problem alkoholowy Michała Żurawskiego. To właśnie Roma miała odegrać istotną rolę w jego wyjściu z nałogu, jednakże pomimo jej wsparcia, ich relacja nie zdołała przetrwać tej próby. Aktorka podkreśliła, że mimo decyzji o rozstaniu, ich dzieci pozostaną dla nich priorytetem.

Ważne jest, aby dzieci nie doświadczały sytuacji, które będą narażały je na stres związany z problemem alkoholowym. To trudne i świadome podejście

- dodała Roma.

Mimo że ich historia miłosna dobiegła końca, Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski pokazują, że nawet w obliczu trudności można zachować wzajemny szacunek.