Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski postanowili się rozstać? "Naprawdę dużo przeżyli"

2022-09-30 11:38 Joanna Dembek
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski
Autor: AKPA Małżeństwo Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego stoi po znakiem zapytania?

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski od wielu lat żyją w związku małżeńskim. Teraz pojawiły się niepokojące wieści o ich rzekomym rozstaniu. Jeden z tygodników podał informacje, z której wynika, że para przeżywa kryzys.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski poznali się 2003 roku w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Roma była wówczas studentką krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, a Michał pracował nad rolą do jednego ze spektakli. Od razu między nimi zaiskrzyło, jednak wzbraniali się przed nawiązaniem bliższej relacji. Michał był w związku z inną kobietą, jednak z czasem miłość wygasła, a Roma i Michał postanowili spróbować stworzyć coś trwałego. Ślub wzięli 10 kwietnia 2010 roku, a rok później zdecydowali się na powiększenie rodziny. W 2012 roku na świat przyszedł ich syn Klemens, a dwa lata później urodziła się Jadwiga.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski chcą od siebie odpocząć?

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski są parą, która nie afiszuje się w mediach ze swoim życiem prywatnym. Aczkolwiek, po 12 latach małżeństwa Romy Gąsiorowski i Michała Żurawskiego pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku - poinformował  tygodnik "Życie na gorąco".

Michał i Roma rozstali się - podaje magazyn - Czy uda im się odbudować zaufanie? Być może to kwestia ich wybuchowych temperamentów i po prostu muszą od siebie odpocząć. Wszyscy trzymają za nich kciuki, bo naprawdę wiele razem przeżyli i są dla siebie stworzeni - czytamy dalej.

Michał Żurawski nie był skory do zawierania związku małżeńskiego. Podobno to Roma namawiała aktora do ślubu, o czym szczerze powiedział w jednym z wywiadów.

Tego ślubu w ogóle miało nie być. Nie planowałem małżeństwa, nie planowałem dzieci... - zwierzył się Michał kilka lat temu - To się po prostu stało. Roma pacnęła mnie któregoś dnia w głowę i powiedziała: "Wiesz co, chodź, weźmiemy ślub" - dodał.

Michał Żurawski wiele zawdzięcza swojej żonie. To ona wyciągnęła go z alkoholowego problemu i to dla niej zrezygnował z picia - powiedział w jednym z odcinków programu "Azja Express"

Miejmy nadzieję, że Roma i Michał nadal pracują nad swoim związkiem i uda im się dotrzymać słów przysięgi małżeńskiej.

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58
NAJNOWSZE