Rolnicy Podlasie: Gienek z Plutycz ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ! Było ostro! [WIDEO]

2021-05-03 20:09 RD
Gienek z Plutycz aresztowany!
Autor: FOKUS TV / iAGRO TV Youtube Gienek z Plutycz aresztowany!

Rolnicy Podlasie: Andrzej i Gienek z Plutycz to jedni z najpopularniejszych uczestników show emitowanego w telewizji FOKUS TV. Internet obiegło nagranie, na którym widać moment aresztowania Gienka przez policję. Wideo jest naprawdę mocne... Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Program Rolnicy Podlasie to jedna z najpopularniejszych produkcji emitowana na antenie telewizji FOKUS TV. W show można zobaczyć codzienne życie zwykłych rolników, którzy prowadzą swoje gospodarstwa na Podlasiu. Program Rolnicy Podlasie ma ogromną rzeszę fanów. Nic więc dziwnego, że zdarzenie z 2 maja 2021 roku wywołuje spore emocje. Chodzi o policyjną interwencję w Plutyczach. Nagranie z zajścia pojawiło się na kanale iAGRO TV w serwisie YouTube.  Na nagraniu widać, jak Gienek leży twarzą do ziemi ze skutymi z tyłu rękoma.

NAJNOWSZE INFORMACJE W TEJ SPRAWIE, W TYM KOMENTARZ POLICJI, ZNAJDZIESZ TUTAJ >>> Rolnicy Podlasie: Dlaczego policja aresztowała Gienka z Plutycz? ZNAMY SZCZEGÓŁY <<< KLIKNIJ!

Zobaczcie co wydarzyło się w Plutyczach, bo kiedy ja to zobaczyłem, powiedziałem od razu bardzo głośno - nie pozostawię Gienka i Andrzeja bez pomocy! Agrounia pomoże jak tylko będzie mogła! Udostępniamy naszych prawników do pomocy Gienkowi i Andrzejowi, bo te obrazki to jest szok! Patrzyłem na to wszystko z ogromnym niedowierzaniem. Jak policjant w taki sposób może potraktować skromnego, biednego rolnika? Jak może zakuć w kajdanki na podwórku, na które wcześniej Gienek policjantów zaprosił! Są to dramatyczne obrazki, które pokazują jak policja potraktowała wielkich przyjaciół i również członków Agrounii

powiedział na początku nagrania Michał Kołodziejczak z Agrounii. 

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Dlaczego skutego kajdankami Gienka zaciągnięto siłą do radiowozu? Dziennikarze "Kuriera Porannego" spytali o to przedstawicieli KWP w Białymstoku, ale na odpowiedź mają poczekać do 4 maja. Świadkowie, którzy obserwowali zdarzenie oskarżają funkcjonariuszy o zaatakowanie gospodarza z Płutycz. Policjanci nie odpowiedzieli na prośby Andrzeja i sąsiadów o pokazanie dokumentów.

NAJNOWSZE