Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA // Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel zgrywa aniołka na Instagramie. Nawet jej tata nie powstrzymał się od komentarza!

2022-12-09 10:20

Roksana Węgiel dorasta na naszych oczach. Wokalistka, którą poznaliśmy, gdy miała zaledwie 13 lat, za chwilę będzie już pełnoletnia. Zmianę widać nie tylko w twórczości wokalistki, ale przede wszystkim w jej wyglądzie. Najnowsze zdjęcie opublikowane na Instagramie wzbudziło prawdziwy zachwyt internautów. Na pozostawienie wymownego komentarza zdecydował się nawet tata Roxie.

Roksana Węgiel to dziś czołowa polska piosenkarka. Artystka, którą poznaliśmy za sprawą jej udziału w I edycji programu The Voice Kids, nie jest jeszcze nawet pełnoletnia, a lista jej osiągnięć jest naprawdę ogromna. Poza wygraniem wspomnianego formatu Roxie była pierwszą Polką w historii, która sięgnęła po zwycięstwo na Eurowizji Junior, jako najmłodsza osoba w naszym kraju przekroczyła barierę miliona obserwujących na Instagramie oraz została wybrana Najlepszym Polskim Wykonawcą podczas MTV EMA 2019. To wszystko naprawdę robi wrażenie! Mimo ogromnych sukcesów gwiazda ani na moment nie zapomina o wielbicielach. Przygotowująca się do wydania drugiego krążka Roksana Węgiel regularnie raczy swoich fanów nowymi zdjęciami na Instagramie. Te idealnie obrazują, jaka zmiana zaszła w niej na przestrzeni tych prawie pięciu lat spędzonych w show-biznesie. Piosenkarka jest zdecydowanie dojrzalsza i znacznie pewniejsza siebie. Najnowsza fotka wzbudziła prawdziwą sensację. Sam tata artystki nie mógł powstrzymać się od komentarza. 

Roksana Węgiel mocno poczuła święta. Tak bawi się piosenkarka!

Roksana Węgiel o OSIEMNASTCE. Zdradziła swoje plany!

Tata Roksany Węgiel skomentował jej zdjęcie

Chociaż niektórym wciąż trudno w to uwierzyć, Roksana Węgiel ma już prawie 18 lat, co znajduje swoje odzwierciedlenie w jej wizerunku. Na najnowszym zdjęciu piosenkarka pozuje w białej sukience z gorsetem. Fotka ewidentnie mocno spodobała się gwieździe, bowiem ustawiła ją jako swoje zdjęcie profilowe. W opisie do fotografii Roksana zamieściła jedynie emotkę uroczego aniołka.

O-M-G w tej bieli jak śnieżynka co po ziemi chodzi i święta niesie. Gustowna fotografia

BYCIE TAK PIEKNYM POWINNO BYC ZAKAZANE

CZŁOWIEK ANIOŁ - piszą fani i znajomy artystki.

Na pozostawienie komentarza zdecydował się też... tata Roxie. Pan Rafał zamieścił dwie wymowne emotki.

❤️? - napisał.

Jak widać, Roxie zawsze może liczyć na wsparcie ze strony rodziny. 

Roksana Węgiel - nowa płyta

Co z pewnością ucieszy wszystkich fanów muzyki Roxie, jej nowa płyta zbliża się wielkimi krokami. Wokalistka oficjalnie obwieściła, że w dniu jej 18. urodzin, czyli 11 stycznia 2023 roku, wystartuje preorder jej drugiego w karierze krążka. Jego tytuł, ani okładka nie są jeszcze znane.

Sonda
Słuchasz Roksany Węgiel?