Roksana Węgiel: Wszystko, co mam w życiu, zawdzięczam Bogu!

2021-08-29 16:00 RD
Roksana Węgiel
Autor: materiały prasowe

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia w naszym kraju. Ostatnio szczerze wyznała, że wszystko, co ma w życiu, zawdzięcza Bogu. Co jeszcze powiedziała o swojej wierze i kościele? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Roksana Węgiel ma setki tysięcy fanów w całym kraju i za granicą. Popularność dał jej udział w programie The Voice Kids. Dzięki występowi Roxie Polska wygrała również konkurs Eurowizja Junior. Od tego czasu popularność młodziutkiej artystki cały czas rośnie. 

W ostatnim wywiadzie dla Pomponika gwiazda wyznała, że jest osobą wierzącą, a Bóg bardzo dużo dla niej znaczy. 

Ja tak naprawdę wyznając moje wartości nie wstydzę się tego i szczerze mogę powiedzieć, że wszystko, co mam w życiu, zawdzięczam Bogu (...) Ja w ogóle jeśli chodzi o Kościół, to ja to odbieram jako wspólnotę - zacznijmy od tego. To jest dla mnie wspólnota ludzi, którzy się łączą w miłości do Boga i to jest najważniejsze. Już nie wchodzę nawet w politykę Kościoła, bo wiadomo jak jest. Każdy jest inny, każdy podchodzi do tego indywidualnie, ja się nie wstydzę o tym mówić i uważam, że to jest indywidualna sprawa każdego człowieka. Niech każdy robi to, co czuje

powiedziała i dodała, że spowiedź jest dla niej trochę krępująca. 

To jest stresujące, nie będę ukrywać, ale sobie tak myślę, że tak naprawdę spowiadam się Boga

dodała Węgiel. 

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

QUIZ - Auta gwiazd. Wiesz, czym jeżdżą celebryci?

Pytanie 1 z 10
To zdecydowanie ulubiona marka Cezarego Pazury. Mowa o...
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE