Roksana Węgiel wakacje spędza w Chorwacji! Piosenkarka pochwaliła się fotkami!

2020-08-08 13:00 RD
Roksana Węgiel
Autor: WBF

Roksana Węgiel na wakacje wyjechała do Chorwacji. To naprawdę rodzinny wypad. Piosenkarka spędza swój wolny czas z rodzicami i rodzeństwem. Roxie pochwaliła się też fotkami z tego wypadu. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Sławę zyskała dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland i reprezentowaniu Polski w konkursie Eurowizja Junior, który zresztą wygrała. W związku z tym Roxie ma tysiące fanów nie tylko Polsce, ale też w całej Europie. To przełożyło się na liczne koncerty, występy i brak czasu na cokolwiek. W końcu Roksana swoją karierę muzyczną musi łączyć z edukacją. Ma w końcu dopiero 15 lat. Jednak w te wakacje Roxie ma totalny luz. Większość koncertów się nie odbędzie, a telewizyjne imprezy i ogromne festiwale też zostały odwołane. Dlatego Roksana wyjechała na rodzinne wakacje do Chorwacji.

Roksana z rodziną wypoczywają w Dubrowniku. To miasto położone w południowej Dalmacji nad Morzem Adriatyckim. Jest to bardzo popularne wśród turystów miejsce, ale w związku z obecną sytuacją, na ulicach momentami naprawdę panują pustki. Młodziutka piosenkarka postanowiła pochwalić się swoimi wakacjami w sieci.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Croatia...🌸✨ Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL 🦋 (@roxie_wegiel)
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE