Roksana Węgiel skończyła 15 lat! Jak bardzo zmieniła się od początku kariery? [FOTO]

2020-01-11 16:00 DR

Zdaniem wielu Roksana Węgiel jest najlepszą w Polsce piosenkarką młodego pokolenia. I choć jej kariera rozpoczęła się niedawno, już teraz widać, że od udziału w The Voice Kids Roxie bardzo się zmieniła. Z okazji jej piętnastych urodzin przygotowaliśmy galerię, w której zobaczycie, jak zmieniała się Roksana Węgiel. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Roksana Węgiel rozpoczęła swoją karierę tak naprawdę w 2018 roku. To właśnie wtedy Roxie wzięła udział w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Została też jego zwyciężczynią. To dało jej szansę na reprezentowanie Polski podczas 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Młodziutka gwiazda potrafi w stu procentach wykorzystać swoje pięć minut. Jej piosenki emitowane są w stacjach radiowych, a trasy koncertowe wyprzedają się bardzo szybko. Wielu zdaniem Roxie to najlepsza w Polsce piosenkarka młodego pokolenia.

11 stycznia Roksana obchodzi urodziny. W 2020 roku skończyła piętnaście lat. Z tej okazji na Hotplota.pl sprawdzamy, jak Roksana zmieniała się na przestrzeni ostatnich lat. Zobaczcie NASZĄ GALERIĘ:

Roxie, wszystkiego najlepszego od całej redakcji Hotploty! <3

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE