Narzeczony jest zazdrosny o Roxie?

i

Autor: AKPA

szok

Roksana Węgiel pozuje w seksownej bieliźnie! Fani są zachwyceni

2024-04-12 15:04

Roxie Węgiel nie przestaje zaskakiwać. Najpierw wieści o ślubie z Kevinem, a teraz to! Gwiazda zaprezentowała się w seksownej bieliźnie, a jej fani oszaleli. Niestety nie wszyscy pamiętają o tym, że nie jest już małą dziewczynką.

Roksana Węgiel chętnie chwali się swoim życiem zawodowym w social mediach. Jej Instagram obserwuje niemal 1,5 miliona osób, a więc widownia jest całkiem pokaźna. Tym razem, Roksana opublikowała zdjęcia z sesji w bieliźnie. Fani oszaleli z zachwytu!

Roksana Węgiel w seksownej bieliźnie

Roxie Wegiel zaistniała w show-biznesie jako nastolatka. największą sławę przyniosła jej wygrana w "The Voice Kids" oraz na Eurowizji Junior. Po małej dziewczynce nie ma już śladu, bowiem Roksana to dorosła, 19-letnia kobieta. Całkiem niedawno media obiegła informacja, że Roksana jest już nawet po ślubie. To zaskoczyło nawet wielu jej fanów. Tym razem opublikowała na Instagramie seksowną, ale w dobrym guście sesję. Roksana prezentuje się na zdjęciach w bieliźnie, której została ambasadorką, a cała sesja powstała w wyniku współpracy reklamowej. Trzeba przyznać, że prezentuje się niezwykle sensualnie, ale równie niewinnie. W komentarzach lawina! Jej fani oszaleli z zachwytu. "Śliczna bielizna", "Pieeeeknie!", "Super", "Śliczności!", "prześliczna jesteś!!", "przepiękna", "Cudownaaa", "ładnie się prezentujesz", "Petarda", "Ale jesteś piękna" - czytamy w komentarzach. Niestety nie wszystkie komentarze są tak przychylne, inne wręcz obleśne. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Roksana od dłuższego czasu, jest już dorosłą kobietą. Trzeba przyznać, że w dodatku piękną.

Powstanie książka o życiu Roxie Węgiel? Piosenkarka zainspirowała się Britney Spears

Roksana Emilia Węgiel-Mglej urodziła się 11 stycznia w 2005 roku w Jaśle. W 2024 roku wyszła za mąż za Kevina Mgleja, z którym pracowała już nad płytą "13+5". Aktualnie walczy o Kryształową Kulę w programie "Taniec z gwiazdami". Na swoim koncie ma przeboje, takie jak: "Miasto", "Dobrze Jest, Jak Jest", "Jak na filmach", "Lay Low" czy "Ciche szepty".

Roxie jest faworytką do Kryształowej Kuli. Zdradziła, na co przeznaczyłaby wygraną w "TzG"