Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

g

Roksana Węgiel pokazała młodszego brata. Rozczulająca fotografia chwyta za serce

2024-02-11 9:32

Dla Roksany Węgiel rodzina jest największym skarbem. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że wspiera swoje młodsze rodzeństwo w rozwijaniu ich pasji oraz dba o to, by jak najczęściej mieli siostrę przy sobie. Młoda wokalistka zdaje sobie sprawę z tego, że chłopcy niesamowicie szybko rosną, dlatego chce uczestniczyć w ich życiu i dbać o to, by ich stosunki zawsze były dobre.

Młoda artystka nigdy nie ukrywała tego, że relacje rodzinne są dla niej niezwykle ważne. Wielokrotnie mogliśmy oglądać jej najbliższych, którzy kibicowali jej podczas ważnych chwil w karierze. Roksana Węgiel, choć należy do gwiazd, które dbają o swoją prywatność i rzadko poruszają tematy związane z tym, co dzieje się w jej życiu poza kamerami, to raz na jakiś czas uchyli rąbka tajemnicy i zdradzi kilka szczegółów związanych z jej rodzicami, rodzeństwem, czy ukochanym - Kevinem. Tym razem również zrobiła wyjątek. Wszystko ze względu na

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Roksana Węgiel - brat

Roksana Węgiel ma dwóch braci. Trzynastoletniego Maksymiliana i czteroletniego Tymka. Gwiazda robi wszystko, by mieć z nimi jak najlepszy kontakt. Choć jej grafik wypełniony jest zawodowymi obowiązkami, to gdy tylko znajdzie wolną lukę, stara się spędzać z nimi czas. Szczególnie przy okazji ważnych dla nich wydarzeń. Bez wątpienia takim są urodziny. 9 lutego, przy okazji świętowania 4. urodzin Tymoteusza, postanowiła podzielić sięrodzinnymi kadrami, któe skradły serca fanów. Roxie pokazała uroczy tor, który dostał jej młodszy bart oraz wielkie prezenty, którymi będzie mógł cieszyć się przez kolejne miesiące. Nie zabrakło również fotografii z Maksem. Roksana porównała dwa zdjęcia, na których możemy zobaczyć jak bardzo zmienił się jej młodszy brat oraz ona. Na pierwszej z nich widzimy małego chłopca, którego artystka trzyma na rękach. Tuż pod tym kadrem znajduje się nowsza fotografia, na której widać, że role nieco się odwróciły.

Już nie takie maleństwo. Mój młodszy brat mnie nosi na rękach - napisała.

Maksymilian jest już dużym chłopcem, który traktuje swoją starszą siostrę jak księżniczkę. Po ich wielkich uśmiechach widać, że mają ze sobą świetną relację, której wiele osób mogłoby im pozazdrościć.

Roxie Wegiel

i

Autor: Instagram/roxie_wegiel