Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

Roksana Węgiel o aborcji. Nie wszyscy podzielają jej zdanie!

2023-03-26 9:47

Z okazji zbliżającej się premiery albumu 13+5 Roksana Węgiel gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz nie unikał trudnych tematów. W pewnym momencie zapytał gościnię o jej zdanie na temat aborcji. Roxie, która deklaruje się jako katoliczka, bez chwili zawahania wyraziła swoje stanowisko.

Co Roksana Węgiel myśli o aborcji? Wokalistka skończyła 18 lat i jak przystało na pełnoletnią już kobietę, coraz śmielej zabiera głos w dyskusjach dotyczących otaczającej ją rzeczywistości i mierzy się z pytaniami, na które odpowiedzi unikała, będąc jeszcze nastolatką. Z okazji zbliżającej się premiery krążka 13+5, który ma stanowić zbiór przemyśleń dorastającej na oczach całej Polski wokalistki, Roxie odwiedziła Kubę Wojewódzkiego. Dziennikarz już na wstępie wspomniał, że gdy widzieli się ostatnim razem, artystka była jeszcze dzieckiem. Faktycznie, miała wówczas zaledwie 14 lat. Pełnoletnia dziś Roksana nie boi się zabierać głosu na tematy ważne dla niej i całego jej pokolenia. Zapytana przez dziennikarza o swój stosunek do aborcji bez wahania wyznała, iż jej zdaniem decyzja o przerwaniu ciąży powinna należeć do kobiety.

Roksana Węgiel dostawała groźby śmierci! Treść tej wiadomości przeraża

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!

Roksana Węgiel o aborcji

W rozmowie z Kubą Wojewódzkim gwiazda polskiej sceny poruszyła tematy nie tylko związane z jej muzyką, ale również światopoglądem. Zapytana przez dziennikarza o stosunek do aborcji powiedziała:

Ja zawsze otwarcie mówiłam o swoich wartościach. Dla mnie to jest bardzo ważne, nigdy się z tym nie kryłam. Jestem katoliczką, ale uważam, że Bóg dał nam wolną wolę i jak zadano mi pytanie o aborcję, to uważam, że nie powinno się nikomu niczego zabraniać.

Sonda
Śledzisz karierę Roksany Węgiel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE