Roksana Węgiel - koncerty 2022. Kiedy i gdzie wystąpi Roxie? [DATA, MIASTA, BILETY]

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Roksana Węgiel - koncerty 2022. Kiedy i gdzie wystąpi Roxie? [DATA, MIASTA, BILETY]

Roksana Węgiel chilluje na tarasie, a fanom odbiera mowę. „Piękność!”

2022-06-11 17:38

Roksana Węgiel jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wokalistka dba o to, żeby na jej profilach nie było nudy i regularnie zamieszcza nowe fotki, którymi później zachwycają się jej fani. W przerwie między jednym a drugim koncertem artystka postawiła na relaks. Wychillowana nastolatka zamieściła w sieci selfie, a fani oniemieli.

Nowy wizerunek Roksany Węgiel wciąż budzi wielkie emocje. Wokalistka, którą poznaliśmy jako skromną 13-latkę z Jasła, jest dziś jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dorastająca na oczach całej Polski Roxie uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem, chętnie zmieniając fryzury czy stylizacje. Piosenkarka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko informuje o nadchodzących projektach, ale również dzieli się chwilami z życia prywatnego. Kilka tygodni temu Roksana Węgiel rozpoczęła serię plenerowych koncertów. Artystka daje na scenie czadu! Fani, którzy gościli na którymś z koncertów wokalistki, mogli usłyszeć nie tylko największe hity z jej repertuaru, ale również cover wielkiego hitu Ariany Grande. Mowa o piosence 7 Rings. Tuż przed kolejnym show, tym razem w Olkuszu, idolka nastolatków postawiła na relaks. Korzystając z pięknej pogody, Roxie chillowała na tarasie, robiąc sobie selfie. Efekty zachwyciły wielbicieli!

Roksana Węgiel dostała zaproszenie na piwo. Jej reakcja? Bezcenna!

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Nowe selfie Roksany Węgiel

Czy Roksana Węgiel to polska królowa selfie? Najnowsze zdjęcia mogą być dowodem na to, że tak właśnie jest! 17-letnia gwiazda pozowała w promieniach słońca, a fani, jak to zwykle bywa, zasypali ją komplementami.

Śliczna!

Ideał!

Piękna!

Ale sweet - takich komentarzy pojawiło się całe mnóstwo.

Zobaczcie, o których zdjęciach Roxie mowa.

Sonda
Roksana Węgiel - czy słuchasz jej piosenek?