Rodzina Kardashianów powiększyła się. Urocza JASZCZURKA ma już własną kolekcję ubrań!

2021-03-04 13:00 AM
Kim Kardashian
Autor: NBC/The Tonight Show Starring Ji/Ferrari Press/East News

Rodzina Kardashianów nie przestaje zaskakiwać. Ich szalone pomysły zapewniają codzienną dawkę humoru. Jeśli myśleliście, że członkowie słynnego klanu niczym Was już nie zaskoczą, to jesteście w błędzie! Panie i Panowie, poznajcie jaszczurkę Speed!

Kim Kardashian pragnie dzieciom dać jak najwięcej. Posiadanie psa czy kota jest mega popularne, dlaczego więc nie pójść krok dalej i sprezentować sobie gada? Celebrytka opublikowała w social mediach fotkę na której jej najstarsza córka North West pozuje, trzymając w rękach uroczą, żółtą jaszczurkę! Może i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zwierzę ma już własną kolekcję ubrań! Tak, dobrze czytacie Kim wraz z córką wystroiły gada…

Poznajcie najnowszego członka naszej rodziny… Speeda. Naprawdę nie planowałam polubić Speeda tak bardzo, ale to mnie przerosło. Speed była najlepszą przyjaciółką Allison i opiekowaliśmy się dzieckiem przez tydzień, ale ona nigdy od nas nie poszła, a minęło już kilka miesięcy! Speed przeszedł metamorfozę dzięki niestandardowemu Skims Cosy a nawet klejnotowi Lil Uzi (Speed dostał klejnot kilka miesięcy temu). North i jej brodaty smok chodzą ze sobą wszędzie, to całkiem urocze!

– zachwycała się Kim publikując serię zdjęć Speeda.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Kim Kardashian stworzy kolekcję ubrań dla zwierząt?

Oprócz fotek samej jaszczurki Kim pochwaliła się także kolekcją jej ubrań! Speed ma sześć ubranek: białych, różowych i brązowych. Z wyglądu przypominają trochę szlafroki i są oczywiście szyte na miarę. 😉 Ich ceny to 78 dolarów za mniejszy strój i 108 dolarów za większy.

Fani już teraz proszą Kim by stworzyła kolekcję dla zwierząt. Być może prośba internautów zostanie spełniona, bo celebrytka zdradziła, że „przekazała prośbę odpowiedniemu zespołowi”.

Jaszczurka w ubranku z diamentem na głowie… Uroczo czy może już gruba przesada?

NAJNOWSZE