Robin Thicke też stracił dom! Pożar w Kalifornii zabrał mu majątek!

2018-11-10 20:38
Dom Robina Thicke spłonął
Autor: FR170512 AP/Associated Press/East News

Robin Thicke nigdy nie zapomni tych dni! W wyniku pożaru w Kalifornii piosenkarz stracił dom. Jego posiadłość spłonęła tak, jak wcześniej dom Caitlyn Jenner i tysięcy mieszkańców Malibu!

Pożar w Kalifornii odebrał domy tysiącom osób. Pogoda niestety nie zapowiada szybkiego ugaszenia pożarów - dzięki wiatrom ogień wciąż się rozprzestrzenia. Z Kalifornii i okolic ewakuowano już ponad 150 tysięcy osób. Niektóre z nich nie będą miały już dokąd wrócić, bo ich domy spłonęły. Spłonęła też willa Robina Thicke.

Robin Thicke to kolejna osoba, która straciła w wyniku pożaru w Kalifornii swój dom. Wcześniej spłonęła też willa Caitlyn Jenner i tysięcy innych osób mieszkających w okolicach Los Angeles. Najważniejsze jednak, aby sami mieszkańcy byli bezpieczni. Robin Thicke zdążył się ewakuować.

>> Dom Caitlyn Jenner SPŁONĄŁ! Zagrożone są domy innych gwiazd!

Dom Robina Thicke spłonął

Robin Thicke poinformował też swoich fanów, że jest bezpieczny. Niestety, ewakuując się z Malibu wiedział już, że jego willa spłonie. Partnerka muzyka, April Love Geary zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie kłębów dymu nad dzielnicą z niepokojącym podpisem:

Nasz dom jest gdzieś tam. Jestem bardzo smutna, ale i wdzięczna, że my wszyscy jesteśmy bezpieczni. Modlę się za wszystkich w Malibu, nasze miasto jest w płomieniach.

- czytamy.

Pozostaje czekać na zakończenie tego koszmaru mieszkańców Malibu.

>> Charlie Sheen wiele godzin szukał ojca! Myślał, że ZGINĄŁ W POŻARZE!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Family is safe! Praying for everyone out here! Post udostępniony przez Robin Thicke (@robinthicke)
Robin Thicke i April Love Geary
Autor: PRI/The Grosby Group/EAST NEWS Robin Thicke i April Love Geary
NAJNOWSZE