Charlie Sheen wiele godzin szukał ojca! Myślał, że ZGINĄŁ W POŻARZE!

2018-11-10 17:00
Charlie Sheen, pożar w Kalifornii
Autor: Matthew Simmons/Getty AFP/East News

Wszyscy mieszkańcy zagrożonych pożarem obszarów Kalifornii, ze strachem czekają na wieści o swoich domach i bliskich. Wśród gwiazd, które zostały dotknięte żywiołem znalazł się Charlie Sheen. Aktor przez wiele godzin szukał zaginionego ojca!

Walka strażaków z pożarem w Kalifornii trwa. W wyniku żywiołu juz teraz zginęło 9 osób, a setki zostały ranne. 150 tysięcy osób zostało ewakuowanych ze swoich domów, a dziesiątki tysięcy budynków spłonęło. Tragedia dotknęła również mieszkających w okolicach Malibu celebrytów. Wśród poszkodowanych jest Charlie Sheen.

W nocy aktor gorączkowo poszukiwał swoich rodziców - Martina Sheena i jego żony, Janet. Małżeństwo od ponad 40 lat mieszka w Malibu, które teraz walczy z pożarem. Charlie Sheen, nie mogąc skontaktować się z żadnym z nich, zaczął gorączkowo poszukiwać ich za pomocą sieci!

Nie mogę znaleźć rodziców, Martina i Janet Sheen. Są w grupie, na poligonie niedaleko plaży Zuma. Jeśli ktoś ich widział, niech da mi znać, że są bezpieczni i zdrowi w samym środku tego strasznego scenariusza. Z góry dziękuję

- napisał na Twitterze.

Rodzice Charliego Sheena odnalezieni

Szczęśliwie kilka godzin później do Charliego Sheena dotarły informacje, że jego ojciec i matka są bezpieczni. Martina Sheena znaleźli pracownicy stacji Fox 11, którzy przeprowadzili z nim wywiad, w którym potwierdził, że jest z dala od ognia.

Emilio, Ramon, Renee, Charlie, nic nam nie jest, jesteśmy na Zuma Beach i pewnie dziś wieczorem będziemy spać w samochodzie. Wszystko w porządku. Mamy nadzieję, że wy także i dziękuję temu dobremu człowiekowi, członkowi Screen Actors 'Guild za umożliwienie kontaktu z wami.

- powiedział Martin Sheen do kamery.

Oby wszystkie rodziny poszukujące w wyniku pożaru w Kalifornii swoich bliskich, otrzymały taką informację!

>> Dom Caitlyn Jenner SPŁONĄŁ! Zagrożone są domy innych gwiazd!

NAJNOWSZE