Dom Caitlyn Jenner SPŁONĄŁ! Zagrożone są domy innych gwiazd!

2018-11-10 12:26
Dom Caitlyn Jenner spłonął
Autor: East News

Kalifornia wciąż walczy z pożarami! Mieszkańcy Malibu i okolic zostali ewakuowani, a tysiące domów spłonęło. Wśród nich znalazła się posiadłość Caitlyn Jenner! Czy ona sama jest bezpieczna? Co z pozostałymi gwiazdami?

Mieszkańcy Kalifornii przechodzą dramatyczne chwilę. Okolica walczy z ogromnymi pożarami, w wyniku których 150 tysięcy osób zostało ewakuowanych, a tysiące domów spłonęło. Pożar w Kalifornii dotknął też celebrytów, którzy mieszkają w okolicznym Malibu. Swój dom straciła Caitlyn Jenner!

Amerykańskie media donoszą, że dom Caitlyn Jenner spłonął w wyniku pożaru. Gwiazdra straciła wartą miliony dolarów posiadłość, która znajdowała się na wzgórzach Malibu. Ona sama jest na szczęście bezpieczna.

Dom Caitlyn Jenner spalony

Caitlyn Jenner zamieściła na Instagramie video, na którym zapewnia, że ona i jej partnerka są w bezpiecznym miejscu. Gwiazda nie wiedziała jeszcze wtedy, że straciła dom.

Już dzień wcześniej o ewakuacji Calabasas informowała Kim Kardashian. Gwiazda wróciła dopiero do domu, gdy straż pożarna zarządziła, że w ciągu godziny musi zabrać najważniejsze rzeczy i się ewakuować. Kim poinformowała później, że wraz z całą rodziną jest bezpieczna. Ogień widoczny z okien posiadłości pokazywała też Khloe Kardashian.

Zagrożone są też posiadłości Lady Gagi, Iggy Azalei czy Cher.

>> Kim Kardashian ewakuowana! Miała godzinę na zabranie rzeczy!

>> Khloe Kardashian modli się za strażaków. Przed pożarem ukrywała się z True, Robem i Dream

Wyświetl ten post na Instagramie.
We’re out of the fire zone and are safe. Thinking about all those that are affected and hope you all are safe too. Post udostępniony przez Caitlyn Jenner (@caitlynjenner)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Trying to get my mind off of this fire and snuggling with my niece. We are all safe and that’s all that matters Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)
NAJNOWSZE