Robert Pattinson zdradził, jak to jest być tak HOT! "Zawsze byłem nieśmiały"

2020-02-17 21:38 kp
Robert Pattinson
Autor: CHRIS DELMAS/AFP/East News

Być może i Robert Pattinson broni się jak może przed rolami typowych przystojniaków, jednak nie może uciec przed prawdą - on po prostu jest mega hot! Aktor od lat jest obiektem westchnień milionów kobiet z całego świata, a jego rolę Edwarda ze Zmierzchu do teraz z nostalgią wspomina wiele z nich... No to jak Robert się czuje jako prawdziwe ciacho?

Fani Roberta Pattinsona mieli dopiero co okazję po raz pierwszy zobaczyć go jako Batmana. Gwiazdor wcieli się w rolę superbohatera w kolejnej odsłonie Batmana, której premiera zaplanowana jest na 2021 rok. W ostatnich latach Robert zdążył udowodnić, że jest nie tylko przystojniakiem ze Zmierzchu, ale i utalentowanym aktorem.

Nie można jednak powiedzieć, by jego uroda przeszkadzała mu w karierze ;) Fanki z całego świata od czasów roli w Harrym Potterze nieustannie do niego wzdychają. Jak Robert Pattinson się z tym czuje?

Przystojny Robert Pattinson

To dziwne. Nigdy nie byłem gotowy na role przystojnych facetów, ponieważ zawsze byłem dość nieśmiały, gdy spotykałem ludzi. Moja rola w Harrym Potterze była przystojnym facetem i był to szok, że dość łatwo było ją zdobyć. A potem w Zmierzchu... piękny, piękny, piękny. Kiedy pojawiłem się na przesłuchaniu, byłem po pracy, w której pomalowałem włosy na czarno i woskowałem swoje ciało. A potem miałem kilka miesięcy, kiedy piłem piwo przez cały dzień, więc miałem to bezwłose, pulchne ciało. Wyglądałem jak dziecko z peruką. Po zrobieniu Zmierzchu moi przyjaciele mówili: „Och, cały czas pozujesz”, a ja mówiłem: „O czym ty mówisz? Po prostu stoję. I żaden z was dwa lata temu nie pomyślał, że jestem przystojny!

- zażartował aktor.

Naprawdę ktoś nie widział, że Robert Pattinson jest piękny? ;)

Robert Pattinson
Autor: Stewart Cook/REX/Shutterstock/EAST NEWS
NAJNOWSZE